חיפוש

ניקיון הבית – כך תשמרו על הבית סופר נקי באפס מאמץ

כולנו רוצים שהבית שלנו יהיה מסודר, מצוחצח, מלא רוגע ושלווה. אבל שאלתם את עצמיכם פעם למה ? אני מקווה שהתשובה היא לא כדי להרשים את השכנים או את החמות שבאות לביקור. אני מקווה שאתם מבינים את ההשפעה של הסדר על החיים שלכם ושל המשפחה שלכם.

סדר משפר את האיזון הפנימי, את ההתמודדות עם העומס של השגרה ואת השלווה של דיירי הבית. רוצים להפוך את הבית שלכם לחם ומרגיע? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם…

 

5 דקות לטאטא את הבית

אחרי ארוחת הערב הרצפה מתכסה לכלוך כי כל הילדים בבית יחד ונשאר בלגן גדול. אחרי שנגמרה הארוחה שימי שעון של חמש דקות וטאטאי את המטבח – מה שתספיקי זה מה שחשוב. אם המטבח יהיה נקי הילדים ישמחו לחזור אליו בבוקר וזמן האיכות שלכם יהיה טוב יותר. מאמץ קטנטן כל יום יחסוך ממכם מאמץ גדול בעתיד.

 

הניחי מוצרים לבישום הבית

ריח מאוד משפיע עלינו גם אם אנחנו לא שמים לב. אם תניחי בסלון, בשירותים או בכל מקום שתרצי בקבוקון של ריח האווירה שיצור תהיה נעימה ורגועה.

 

לשטוף כלים בזמן הכנת האוכל

את הכלים שלאחר הארוחה את יכולה לתת לילדים לנקות, אבל את הכלים שהשתמשת בהם בשביל הבישול תוכלי לנקות במהלך הבישול – זה יחסוך לך זמן. כמו כן, שטיפת הכלים בזמן הבישול היא שיטה חכמה לשימוש בזמן שלך – כשאת מבשלת את בכל מקרה במטבח, אז למה לא לנצל את זה לעוד פעולה ?

 

נקי את משטחי העבודה

לאחר שאת מבשלת העבירי סמרטוט באופן מהיר על המטבח, ולאחר שאת שותה קפה ומניחה את הכוס על השולחן בסלון העבירי סמרטוט גם שם. פעולות אלה ימנעו מלכלוך להצטבר ויחסכו לך זמן של ניקוי. כמו כן, הפעולות האלה יהפכו את הבית שלך לנקי באופן שגרתי.

 

חינוך הילדים

למדו את הילדים שלהם לשמור על סדר מתוך רוגע. אל תלחיצו אותם כדי ללמד אותם את זה, אלא הסבירו להם שהקדשת דקות ספורות כל יום לסדר, עדיפה על שעות של ניקוי לאחר הזנחה. כמו כן, הסבירו להם שהסדר ייתן להם נחת ושמחה וששמירה על סדר מעידה על כבוד לבית ולחפצים שלהם.

 

המרכיבים הסודיים בשטיפת רצפה

במים איתם אתם שמים רצפה שימו קצת אקונומיקה, היא תנקה את הרצפה ביסודיות. בנוסף, שימו קצת מרכך כביסה – זה נותן ריח מדהים ומבריק את הרצפה.

 

לסיכום – הניקיון מעל הכל

ניקיון הבית הוא דבר בסיסי שחשוב לשמור עליו הן בשביל הבריאות והן בשביל האווירה הטובה בבית. אם תצרו לעצמכם הרגלים טובים תוכלו לשמור על הבית סופר נקי באפס מאמץ, או לפחות להקטין את ההשקעה בניקיון הבית. בהצלחה!

ניקיון הבית - כך תשמרו על הבית סופר נקי באפס מאמץ

אולי יעניין אותך גם

חברת ניקיון
ניקיון
מתי להזמין חברת ניקיון?

לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו תוהים "האם זה זמן טוב להזמין חברת ניקיון?". לעיתים, יש מצבים מסוימים שגורמים לנו לתהות, אולי זה לא מצב

קרא עוד »