חיפוש

4 טיפים לבחירת חברת ניקיון למשרדים

אם אתם בעלים של משרד, שוכרים משרד או מנהלים משרד, ברור לכם שחברת הניקיון שאמונה על איפוס המשרדים בסיום כל יום, והכנתם לקראת יום עבודה נוסף, היא חלק חשוב מהניהול הלוגיסטי של המקום. כדי לבחור את חברת הניקיון שתאפשר לכם לעבוד במשרד נקי ובראש נקי, קבלו  ארבעה טיפים.

 

1. אל תוותר על שלב הגדרת הצרכים הייחודיים של המשרד שלך

הטיפ הראשון שלנו לבחירת חברת ניקיון למשרדים הוא בשלב ההכנה. עוד לפני שתבדקו האם תבחרו בשירותיה של חברת או.סי – חברת ניקיון משרדים או בשירותים של חברה אחרת, חשוב שתדעו מה אתם באמת מחפשים. לשם כך חשוב לבחון את הצרכים של ניקיון המשרד בהתאם לגודל המשרד, למספר העובדים בו ולסוג הפעילות המתבצעת בו. בנוסף, חשוב לשים לב גם לצרכים הייחודיים של העסק שלכם כמו הקפדה על ניקיון חדרי ישיבות, טיפול בשטיחים או קביעת לוחות זמנים מאוחרים במיוחד, בהתאם ללוחות הזמנים שלכם.

תמונה של המשרד

2. המלצות נגד שוות יותר מהמלצות בעד

המלצות הן עניין מורכב, שכן לא תמיד ההגדרות של נותן ההמלצה ושל מקבל ההמלצה לגבי עבודה טובה הן אמינות, והתוצאה עלולה להיות מביכה במקרה הטוב ומזיקה במקרים טובים פחות. לעומת זאת, המלצות נגד, המכונות גם דיס-המלצות הן בדרך כלל מבוססות מאוד ומשמעותיות מאוד. אם מישהו הפסיק לעבודה עם חברת ניקיון למשרדים בגלל בעיות אמינות חוזרות או אם תחום אחר צף בתלונות חוזרות של לקוחות או של לקוחות לשעבר, הנורה האדומה אמורה להבהב ולהזהיר אתכם.

 

3. פרטיות, בטיחות ושקיפות

אנשי חברת הניקיון מקבלים גישה עצמאית למשרד, בדרך כלל לפני או אחרי שעות העבודה, ופעמים רבות יש בידיהם סיסמאות ומפתחות רלוונטיים למשרד. בשל סיבות אלה יש חשיבות לתחום האמון. אם אתם מחזיקים במידע סודי או אם תעדיפו לשמור את נתוני העסק שלכם פרטיים, חשוב לוודא שחברת הניקיון עורכת בדיקות רקע וביקורות פתע לעובדיה, וכן שהיא מיישמת שקיפות על ידי יידוע על כל נושא או בעיה שדורשים טיפול או התייחסות מיוחדת.

 

4. ציוד, חומרים ושיטות ניקיון

אחת הסיבות לבחור בשירותיה של חברת ניקיון היא ההבנה שחברה כזו מעמידה סטנדרטים עבור עובדיה, ושהיא מכשירה ומציידת את העובדים כדי שיוכלו לעמוד בסטנדרטים. בין השאר כדאי לבדוק שהעובדים במשרד משתמשים בציוד ניקיון מתקדם, בשיטות עבודה מוכחות ובחומרי ניקוי ירוקים וידידותיים לסביבה. עבודה על פי דרישות וסטנדרטים מתקדמים, מבטיחה עבודה יעילה, ניקיון יסודי ובמקרים מסוימים גם חיסכון במשאבי זמן וכסף.

 

לסיכום

לבחירה מושכלת של חברת ניקיון למשרדים יש השפעה ישירה על סביבת העבודה. לסביבת העבודה בתורה, יש השפעה מוכחת על יעילות, סיפוק והצלחה של העובדים בה, לפיכך זו בהחלט לא החלטה של מה בכך ויש לשקול אותה בכובד ראש.

חברת ניקיון משרדים

אולי יעניין אותך גם

חברת ניקיון
ניקיון
מתי להזמין חברת ניקיון?

לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו תוהים "האם זה זמן טוב להזמין חברת ניקיון?". לעיתים, יש מצבים מסוימים שגורמים לנו לתהות, אולי זה לא מצב

קרא עוד »