חיפוש

8 טיפים לתכנון אירוע בר מצווה

אם הילד שלכם עומד לפני בר מצווה, כנראה שהראש שלכם כל זמן עסוק בדרך שבה תפיקו לו את האירוע המושלם. כדי שלא יהיה לכם יותר מידי קשה, אנחנו כאן עם מספר טיפים שאמורים לעשות לכם את החיים קצת יותר קלים.

 

בחירת אטרקציות מתאימות

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבחור אטרקציות לבר מצווה. בסופו של דבר האירוע עצמו סובב סביב שני דברים, כאשר הראשון שבהם אלו האטרקציות שיהיו בו. אטרקציות טובות הן המפתח לאירוע בלתי נשכח. הדבר השני שחשוב לתת עליו את הדעת הוא האוכל.

 

קביעת סוג האוכל

כל אירוע סובב סביב האוכל, והדבר הזה נכון גם ביחס לבר המצווה של הבן שלכם. תכננו מראש איך הייתם רוצים את האוכל באירוע, וקחו בחשבון את הגיל של המשתתפים ושעת האירוע.

 

תכננו תקציב מראש

אירוע בר מצווה הוא לא דבר זול, אך הבעיה הגדולה היא שלפעמים אנחנו עלולים להיגרר להוצאות שלא חלמנו עליהן. המפתח לא להגיע למצב הזה הוא לתכנן מראש את התקציב לאירוע ולהתנהל לפיו באופן עקבי שלא יקרע לכם את הכיס.

 

הקפידו על צלם איכותי

אחרי שהאירוע ייגמר, הדבר היחיד שיישאר לכם אלו התמונות ממנו. אם יש משהו שכדאי להשקיע בו זה צלם איכותי, שיעזור לכם להישאר עם מזכרת טובה שתנציח את האירוע לעד.

 

אל תהססו להתייעץ עם אנשי מקצוע

הפקה של בר מצווה, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם עושים את זה יכולה להיות דבר מורכב. לחשוב על רעיונות מקוריים זה לא דבר קל. כדי שלא תמצאו את עצמכם אובדי עצות, אל תהססו לבקש המלצה או רעיון מאנשי מקצוע בתחום הפקת האירועים.

 

נסו להבין מה הילד רוצה

בר המצווה היא האירוע המרגש ביותר בחייו של הילד. למרות הניסיון שיש לכם והרצון הברור להפיק אירוע שבו תבטאו את עצמכם, אל תשכחו שגם לילד שלכם יש רצונות. נסו להבין ממנו איך הוא היה רוצה לראות את האירוע.

 

תכננו לוח זמנים מדויק לאירוע

אירוע מוצלח הוא כזה שיש בו לוח זמנים מדויק. כדי לא להגיע למצב שבו האירוע שלכם נמוג מעצמו, תכננו אותו בצורה מדויקת לרבות שעת הסיום, וכך תשאירו את כל האורחים שלכם עם טעם של עוד בסיומו.

 

אל תפחדו לפצל אירועים

הטיפ האחרון שיש לנו אליכם קשור למספר האירועים שאותם תערכו. לעיתים האירוע שאותו אתם רוצים לערוך עבור החברים שלכם אינו בהכרח זה שהילד שלכם רוצה לעשות עם חבריו. פיצול אירועים יאפשר לכם לתת לכל אחד את מה שהוא אוהב.

 

לסיכום

הפקה של בר מצווה היא דבר מורכב, אולם הקפדה על מספר כללים תעזור לכם לעבור אותו בשלום. תכננו מראש תקציב מסודר, ואל תהססו להתייעץ עם אנשי מקצוע מתחום הפקת האירועים שיוכלו לתת לכם השראה.

מתנפחים בבית

אולי יעניין אותך גם