5 דברים שאתם חייבים בגינה בבית

 זה מאוד מובן שיש נטייה להגזים כאשר רוצים לקנות כלי עזר לגינה. מבחינה מסוימת תג המחיר שלהם עלול להיות גבוה למדי, או לתפוס יותר מדי מקום. אך מאידך התמקדות ביסודות, בדברים שממש חייבים לגינה עשויה למנוע מהגינה להוות כר פורה לאחסון חפצים צפוף. תמיד תוכלו למצוא דברים לגינה טובים יותר, אך בחירה במה שצריך באמת, במקביל להתכתבות עם מסגרת התקציב שלכם, תוביל למקסום ההשקעה שלכם.

 

1.    למה חייבים בגינה בבית קטלן יתושים?

בעוד ידוע כי יתושים מפיצים כל מיני מחלות, או מעבירים תולעים לחיות המחמד, זה רק טבעי לחשוב איך להגן על בני המשפחה שלכם, וכמובן עליכם. את זאת תוכלו לעשות באמצעות רכישה של קטלן יתושים מבעוד מועד. לידע כללי, כדאי שתדעו, כי נקבת היתוש מסוגלת להטיל בבת אחת עד ארבע מאות ביצים במים עומדים, שעשויות לבקוע לכדי זחלים כבר תוך כדי שלושה ימים, עד שבועיים אחר כך תצפו כבר ביתושים בוגרים, עם זמזום מעצבן.

קטילה של אזורי הרבייה של היתושים, והשתלטות פוטנציאלית על התרבותם בגינה שלכם, באמצעות קטלן היתושים עשויה להפחית את צמיחת אוכלוסיית היתושים, ולמגר את סכנת ההידבקות שלכם.

 

2.    למה חייבים פרוז'קטור לגינה?

פרוז'קטור לגינה מוכר בהיותו מועיל לשם הארה לתנאי ביטחון, וכן על מנת להאיר את הדרך לגינה. הפרוז'קטור לגינה נחשב לאפקטיבי ביותר מכורח היותו מאיר באופן זמני את הגינה, ואם מישהו חדר לגינה שלכם, הוא יופעל אוטומטית ויגן עליכם מפני פורצים.

ניתן להשיג אותו בגווני הכחול, האדום או הירוק, ויש סוגים שעשויים לתפקד היטב בסביבה רטובה, כדוגמת – מזרקת מים.

 

3.    מה הסיבות שחייבים כפפות בגינה?

בעוד שהעבודה בגינה עשויה להוות סוג של תחביב נהדר, היא עשויה להפוך לאלתר לטרחה אמתית, בפרט שאין את הכפפות המתאימות. יש לבחור זוג כפפות שאין יהיו יותר מדי מגושמות, עמידות, בפרט נוכח משימות של שתילת זרעים או שתילים. יש לחשוב היטב על ההתאמה, משום שהכפפות לגינה שלא יתאימו עשויות להסב לבוא שלפוחיות בידיים שלכם.

 

4.    למה חייבים מזלג בגינה?

המזלג לגינה נחשב לכלי מאוד אפקטיבי להפיכת האדמה, ולחפירה באדמה צפופה, הרבה יותר מכף הגינה. מזלג לגינה עם עיקול קליל לקוצים מאופיין בשימושיות הרבה שלה לשם הפיכה של ערימות קומפוסט או גריפה של חיפויים, כמו הקלשון. בחירה במזלג עם שיניים ישרות יותר כדאי לשם חפירה, ומשתלב היטב עם אדמה חרסית, דחוסה או סלעית. מזלג עם שיניים מרובעות יותר חזק ממזלג עם שיניים שטוחות, שעשוי להתכופף תוך כדי המגע בסלעים.

 

5.    מדוע חייבים מעדר בגינה?

ונסיים עם מעדר הגינה, שהבחירה בו קשורה לסוג הגינה. באם אתם מגדלים ירקות בגינה, יש לרכוש מעדר רחב וכן יציב. גידול של גינה רב שנתית מחייב מגע יותר עדין, ומעדר יותר דק. יש לחשוב על ידית נוחה, עם טווח הגעה ארוך. מעדר עם להבים חדים יותר ישים לשם שימוש אינטנסיבי.

כיסא

 

אולי יעניין אותך גם

מזרון זוגי
הכל לבית
כך תשפצו את חדר השינה!

שיפוץ חדר השינה שלך יכול להפיח חיים חדשים בחלל המגורים שלך, ליצור מקלט נעים ומתחדש. בין אם אתם מחפשים לעדכן את הסגנון הכללי, לשפר את

קרא עוד »

מנעול ביומטרי   בעולם של היום, האבטחה היא בעלת חשיבות עליונה, ומנעולים ומפתחות מסורתיים אינם מספיקים עוד כדי לשמור על הבתים, המשרדים וחפצי הערך שלנו

קרא עוד »
כיצד מעצבים בית שצועק יוקרה
הכל לבית
כיצד מעצבים בית שצועק יוקרה?

עיצוב בית יוקרתי דורש הקפדה על פרטים, חומרים איכותיים ותחושה כללית של אלגנטיות ותחכום. בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא כמה טיפים שיעזרו לכם ליצור בית ש"זועק"

קרא עוד »
חדר
הכל לבית
איפה קונים רשתות לחלון?

  מי לא מכיר את עונת הקיץ החמה והמלאה בזבובים ושאר חרקים מעופפים שמסתובבים ברחבי הבית ועוקצים או סתם מציקים? כנראה שכל אדם שמתגורר בישראל

קרא עוד »