חיפוש

4 יתרונות בפוליש לרצפה הישנה בבית

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הרבים שיש בפוליש לרצפה.

עם זאת, יש אנשים שעדיים מתלבטים האם זה כדאי, האם זה שווה את התשלום והאם אקונומיקה לא מספיקה.

בשביל לעזור למתלבטים, הכנו לכם רשימה של כל היתרונות הגלומים בפוליש לרצפה ישנה של הבית

 

מה זה פוליש

פוליש זה סוג של פעולה שעושים כדי לשוות למרצפות מראה חדש ונקי. באמצעות חומרים מיוחדים ומכונה, מבצעים הליך של ניקיון המרצפות בצורה אינטנסיבית, ולא ניקיון רגיל של יומיום. את הפוליש לא מבצעים לבד, אלא מזמינים חברה שמתמחה בפוליש שתבצע לכם אותו.

 

מהם היתרונות של פוליש לרצפה הישנה של הבית

ניקיון מלא

כשהרצפה ישנה, היא מתחילה לקבל מראה לא נקי. כך שלא משנה כמה פעמים אתם מנקים את הרצפות המראה המלוכלך יישאר. בדיוק בשביל זה צריך לעשות פוליש לרצפה ישנה. הפוליש לא נעשה על ידי ניקיון רגיל. מתבצעים חמישה שלבים שגורמים לרצפה להיראות מושלמת ונקייה.

  1. ראשית מתבצעת פתיחת חריצים בין האריחים. את פתיחת החריצים מבצעים באמצעות דיסק יהלום מקצועי
  2. לאור אי האחידות בחריצי הרצפה הישנה, מתבצע מילוי דבק בגוון תואם.
  3. בשלב השלישי מתבצע ליטוש על ידי יהלומי גריסה ליישור השטח.
  4. כשהשטח מיושר, מתבצע ליטוש ביהלומים עדינים לקבלת תוצאה אחידה ומושלמת.
  5. לסיום מורחים פוליש קריסטל או וקס לבחירתכם לקבלת משטח נקי, מבריק ונוצץ.

כפי שניתן לראות, הליך הפוליש הוא הליך מורכב, שלא ניתן לבצע עצמאית. כדי לקבל מראה נקי באמת של רצפת הבית שלכם מומלץ לבצע הליך זה כל מספר שנים (בערך כל חמש שני ליתר דיוק).

 

מניעת החלקה

במידה והרצפה כבר מתחילה להיות חלקה, חשוב לבצע פוליש. חומר הפוליש מונע החלקה, וגורם לכך שכל דיירי הבית יהיו בטוחים. כך שאם יש אצלכם בבית ילדים או נכדים, או לחילופין אתם מבוגרים, הפוליש מומלץ. מאד לצורך הגנה מרבית.

 

חיסכון בכסף

האומנם פעולה שעולה כסף חוסכת בכסף? לעיתים אנשים בעלי מרצפות ישנות חושבים שהפתרון היחיד הוא להחליף את כלל המרצפות. אך, לא כך הדבר. פוליש יוצר מראה חדש של המרצפות כך שלא תצטרכו להוציא את הכסף הרב שעולה ביצוע החלפת מרצפות.

 

חיסכון בזמן

בעקיפין לחיסכון בכסף, נחסך זמן רב שביתכם יכול היה להיות בשיפוץ במידה והייתם מחליפים את כל הרצפות. כך שגם חסכתם כסף, וגם את הזמן בו הייתם צריכים לחיות בתוך שיפוץ (חוויה לא נעימה).

בנוסף, לאחר ביצוע הפוליש, יהיה הרבה יותר קל לנקות את מרצפות הבית. זאת משום שבעת הפוליש מבצעים החלקה של המרצפות כך שלא יהיו ביניהם חריצים ושריטות. הניקיון ייהפך להיות חוויה נעימה ופשוטה שלא מצריכה מכם יותר מדי זמן או אנרגיה

אבנים

 

אולי יעניין אותך גם

תיקון מוצרי חשמל
הכל לבית
תיקון מוצרי חשמל

למרות שתרבות הצריכה המהירה של ימינו מעודדת החלפת מוצרי חשמל תכופה, לא כדאי להתעלם מהיתרונות המשמעותיים של תיקון מוצרי חשמל. מעבר לעניין החיסכון הכלכלי הברור

קרא עוד »