חיפוש

3 ספקים שחשוב לדבר איתם לפני השיפוצים

הליך השיפוץ מצריך יצירת קשר עם ספקים שצריכים לקחת בו חלק פעיל. מאמר זה יציג בפניכם את 3 הספקים שחשוב לדבר איתם לפני שמתחילים בשבירת הקירות. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתיצרו קשר במועד המתאים ותוכלו לקבל את השירות הדרוש לכם ללא עיכובים.

 

ספק אריחי קרמיקה

יצירת קשר עם קבלן שיפוצים תגרום לכם להבין שתצטרכו להחליט על אריחי קרמיקה וברזים טרם תחילת ההליך. שכן, הדבר יאפשר לו להכין את השטח בהתאם. אם אתם רוצים לבצע בחירה נכונה ומדויקת מכל הבחינות (נוחות ועיצוב), עליכם ליישם את הטיפים הבאים:

  1. תבחנו מקרוב את הקטלוגים של ספקים שונים
  2. תבדקו מהו הצבע הדומיננטי שמתאים לכל חלל
  3. תשתמשו בתוכנת הדמיה שתאפשר לראות את התוצאה מול עיניכם

 

ספק לאחסון תכולת דירה

תהיו חכמים ותעבירו את הריהוט יקר הערך שברשותכם למחסן ייעודי, כמו המחסנים שקיימים אצל הספק קבוצת יא גואטה. שכן, כך תוכלו להעביר את השיפוצים בראש שקט ובידיעה ששום דבר לא נפגם. נסביר שהשיפוצים עשויים לגרום לריכוז גבוהה של אבק שישקע על הרהיטים במקרה הטוב. במקרה הרע, הריהוט עשוי להישרט או לקבל מכות חזקות בעקבות נפילה של פריטים כבדים.

ספק

ספק שירותי מנוף

בחרתם להעביר את הרהיטים שלכם למחסן? אם כך, כדאי שתצרו קשר עם ספק שיבצע הובלה עם מנוף. שכן, זו מאפשרת להעביר רהיטים כבדים במיוחד, מבלי לפגוע בהם כלל. שימו לב, יש קריטריונים מסוימים שמצריכים הזמנה דחופה של מנוף מסוג זה, לדוגמא:

  • אם אתם גרים בבניין ללא מעלית
  • אם המעלית בבניין שלכם קטנה מידי או שהיא לא עובדת באופן זמני
  • אם יש לכם פריטים כבדים ויקרים (לדוגמא: פסנתר כנף)

 

טיפ לסיום: כך תבחרו בספק מקצועי ומומלץ

חשוב שתדעו שבחירה בספקים שהוצגו לעיל זה לא עניין של מה בכך. בחרנו להציג בפניכם טיפ חיוני שיאפשר לכם לבצע בחירה מקצועית, רגע לפני שהמדריך יגיע לסיומו. נדגיש שתצטרכו לבחור באחת מהדרכים הבאות, כדי לקבל אינפורמציה חיונית בנושא:

  1. שוחחו עם חברים, שכנים או קרובי משפחה שעברו לאחרונה שיפוצים. שכן, אלה יוכלו לשתף אתכם אודות טיב השירות שניתן להם מצד הספקים השונים
  2. קראו חוות דעת שנכתבו בלשונית הביקורות של גוגל (ניתן להגיע אליה בקלות לאחר חיפוש אחר ספק ספציפי).זו תספק לכם מידע אמין ורלוונטי שיאפשר להכיר בכל ספק מקרוב

 

השורה התחתונה – אפשר להתחיל בשיפוצים

עד כאן 3 הספקים שחשוב לדבר איתם רגע לפני שמתחילים בשיפוצים. כעת ברור לכם שתצטרכו לקרוא תחילה חוות דעת שנכתבו אודות ספקים של אריחי קרמיקה, שירותי מנוף ואחסנה. לנו נותר רק לאחל שתבצעו את הבחירה הנכונה שתאפשר להתחיל את השיפוצים ברגל ימין ולסיים את ההליך על הצד הטוב ביותר.

שיפוצים

אולי יעניין אותך גם

6 רעיונות לשדרוג הבית שלכם
שיפוצים
6 רעיונות לשדרוג הבית שלכם

כשזה מגיע לשדרוג הבתים שלנו, לרוב אנו עומדים בפני אינספור אפשרויות. משיפור האסתטיקה ועד הגברת הפונקציונליות, לא חסר רעיונות לשנות ולשפר את חללי המגורים שלנו.

קרא עוד »