חיפוש

3 סימנים שהכלב זקוק לוטרינר

בעלי כלבים מוצאים את עצמם לא פעם תוהים איך הם יכולים לדעת אם הכלב שלהם זקוק לטיפול מקצועי אצל ווטרינר. שכן, יש כל מיני מצבים שעשויים להוביל למחשבה כי יש צורך בטיפול דחוף, אך בסופו של דבר, מתברר כי זו סתם "אזעקת שווא". יצאנו לבדוק מהם 3 הסימנים שיאותתו לכם כי הכלב שלכם זקוק לטיפול אצל ווטרינר וחזרנו עם כל המידע שאתם צריכים להכיר מקרוב. הישארו אתנו ותצאו מומחים בתחום.

 

הסימן ה – 1 שיעיד כי הכלב זקוק לווטרינר: אי חיוניות

אם הכלב נראה פתאום לא חיוני והוא לא זז, אתם צריכים לחשוד. מדובר במצב שבו הכלב מסרב לקום ממקומו כדי לאכול או לשתות מים. במצב שכזה, יש לנסות לעודד את הכלב לקום תוך הנחת חטיף אהוב במרחק מה ממנו. אם הכלב לא זז במקומו עדיין, יש להגיע אתו בהקדם האפשרי לטיפול אצל ווטרינר. שכן, אלו תסמינים שעשויים להעיד על התייבשות או על מחלה כלשהי.

הסימן ה – 1 שיעיד כי הכלב זקוק לווטרינר אי חיוניות

הסימן ה – 2 שיעיד כי הכלב זקוק לווטרינר: אם הוא לא עושה צרכים כבר כמה ימים

יצאתם עם הכלב שלכם לטיול בימים האחרונים וגיליתם שהוא לא עושה צרכים כמו בדרך כלל? אם כך, חשוב מאוד שלא להתמהמה ולהגיע באופן בהול אל ווטרינר. שכן, יכול להיות שהוא סובל מעצירות קשה שמקשה עליו. אם תרצו לקרוא עוד על הסימן הזה ועל סימנים אחרים, אתם יכולים להיכנס אל הקישור הבא: https://www.mahmadi.co.il.

הסימן ה – 2 שיעיד כי הכלב זקוק לווטרינר אם הוא לא עושה צרכים כבר כמה ימים

הסימן ה – 3 שיעיד כי הכלב זקוק לווטרינר: אם הכלב מקיא כמה פעמים ברצף

אם שמתם לב שהכלב שלכם מקיא כמה פעמים ללא הפסקה, כדאי שתפנו בדחיפות לווטרינר. הדבר עשוי להעיד על אלרגיה או בליעה של חפץ זר במקרה הטוב, ובמקרים אחרים, למצבים חמורים אף יותר. ראוי לציין שבמצב שכזה, ניתן להזמין מונית ייעודית של בעלי חיים אם אין לכם רכב.

הימנעו מנסיעה בתחבורה ציבורית או הליכה ממושכת ברגל, כדי שהכלב יוכל לנוח עד הגעתו אל המרפאה. שכן, הקאות מרובות עשויות להוביל לחוסר כוחות.

 

טיפ חשוב לקראת סיום

רגע לפני שהמדריך יסתיים, חשוב לנו לציין בפניכם כי אם אין לכם ווטרינר קבוע וגיליתם שהכלב שלכם זקוק לטיפול, עליכם לעצור לרגע ולבדוק פרטים על ווטרינר מומלץ. כן, קראתם נכון, אנו ממליצים דווקא לא למהר בהגעה אל מרפאה אקראית.

שכן, יש המון מרפאות ווטרינריות ברחבי הארץ. חלק מהן כוללות אנשי מקצוע מומלצים, בעוד אחרות כוללות אנשי מקצוע שעדיף להימנע מהם. ערכו בירור מקיף ברחבי הרשת טרם ההגעה ותהיו בטוחים שאתם פונים אל מרפאה מקצועית ומומלצת.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהם 3 הסימנים שיקפיצו אתכם בדחיפות אל עבר מרפאה ווטרינרית עם הכלב. נאחל לכם בהזדמנות זו שלא תדעו עוד חולי, תהיו בריאים.

3 סימנים שהכלב זקוק לוטרינר

אולי יעניין אותך גם