חיפוש

3 סיבות לעשות מחזיק מפתחות בעיצוב אישי

אם אתם מחפשים דרך להפתיע את האהובים שלכם, לפנק את העובדים עם מתנה ייחודית לקראת החורף או סתם מוצר שיעזור לכם למתג טוב יותר את העסק, יש לנו רעיון נהדר עבורכם. מחזיק מפתחות בעיצוב אישי נשמע אולי כמו דבר מסובך, אבל באופן די פשוט גם אתם יכולים לייצר מספר עותקים של מחזיק מפתחות שאתם עיצבתם. כאן נספר לכם על כל היתרונות שלו. 

 

מחזיק מפתחות מעוצב

מחזיקי מפתחות בעיצוב אישי הוא מחזיק מפתחות לכל דבר ועניין אלא שמי שמעצב אותו זה אתם. במקום לקנות מחזיק מפתחות גנרי שיש לעוד אנשים, תוכלו לעצב את המחזיק בצורה שאתם אוהבים. אם קשה לכם לחשוב על רעיונות מקוריים תוכלו לקבל השראה מעיצובים אחרים, וכך בסופו של דבר ליצור עיצוב מיוחד שיהיה רק לכם. הנה כמה סיבות למה כל כך כדאי לכם לעשות את זה.

מחזיק מפתחות מעוצב

משהו שתמיד הולך איתנו

הסיבה הראשונה היא שמחזיק מפתחות הוא משהו שתמיד נמצא אותנו. עיצוב של פריט באופן עצמאי זה דבר מורכב, אך לעיתים עלול להיות מצב שגם אחרי שעיצבנו את הפריט בצורה שאנחנו אוהבים הוא נמצא בבית ואין לנו בו שימוש אמיתי. במחזיק מפתחות המצב שונה. מדובר על פריט שהולך איתנו לכל מקום, כך שלא משנה איפה נהיה, בכל רגע נרגיש את העיצוב הייחודי שיצרנו לבד.

 

לאף אחד לא יהיה מחזיק שנראה ככה

הסיבה השנייה נוגעת בעיקר עבור מי שאוהבים להיות שונים מכולם. גם אם ראיתם מחזיק מפתחות שנראה נהדר, סיכוי טוב שמחזיק כזה נמצא גם אצל אחד החברים הקרובים שלכם. עיצוב אישי של מחזיק מפתחות זוהי הדרך הכי טובה שלכם לדעת שלאף אחד לא יהיה מוצר דומה לזה שלכם. בעיצוב תוכלו להכניס רעיונות מקוריים שאתם אוהבים, ושאף אחד אחר כנראה עוד לא חשב עליהם.

לאף אחד לא יהיה מחזיק שנראה ככה

מתנה מקורית ושימושית בו זמנית

הסיבה האחרונה נוגעת לאלו מכם שמחפשים רעיון למתנה מקורית. בקנייה של מתנה אנחנו רוצים שמצד אחד המתנה תהיה שימושית, ולא סתם תשכב בארון מחוסר שימוש. מצד שני חשוב לנו שהמתנה גם תהיה מקורית, ולא היינו רוצים להגיע למצב שבו אנחנו קונים למישהו מתנה שכבר יש לו. מחזיק מפתחות מעוצב אישי עונה באופן מדויק על הצורך הזה.

מצד אחד מדובר על מוצר שכל אחד צריך ככה שעל הקריטריון של השימושיות המתנה הזו בהחלט עונה. בנוסף, אם תעצבו את מחזיק המפתחות בעיצוב אישי זו תהיה מתנה מקורית בהחלט, ולמי שיקבל אותו אין סיכוי שיהיה מחזיק דומה.

 

לסיכום

מחזיק מפתחות מעוצב אישית הוא הדרך שלכם ליצור את מחזיק המפתחות שעליו חלמתם. המחזיק ייראה בדיוק כמו שאתם רוצים והוא יכול לשמש בתור מתנה לאחד מהקרובים אליכם, שי לעובדים לקראת החגים, או סתם פינוק לעצמכם לקראת החורף הקרוב.

3 סיבות לעשות מחזיק מפתחות בעיצוב אישי

אולי יעניין אותך גם