חיפוש

3 טריקים להתמודדות עם בחילות בוקר בעבודה 

נשים הריוניות רבות מגלות בשלבים די מוקדמים של ההיריון כי הן סובלות מבחילות בוקר נוראיות שמתרחשות איך לא? במקום העבודה.

עובדה זו התגלתה לנו לאחר שהיינו בהיריון בעצמנו ושמענו שהחברות שלנו (שהיו בתחילת ההיריון גם כן) סבלו מקושי דומה. עובדה זו גרמה לנו לצאת ולבדוק איזה טריקים יקלו על הסובלות מבחילות אלה וחזרנו עם 3 שנמצאו כטובות ביותר. הישארו אתנו ותגלו מה הן ואיך תוכלו ליישם אותן בקלות.

 

הטריק ה – 1 שיאפשר להתמודד עם בחילות בוקר בעבודה: להכין את עצמכן מראש

הטריק שעזר לנו ולאחרות הכי הרבה הוא הכנה מראש. גילינו שבחילות הבוקר מתחילות בימים שבהן אנו מתחילות את היום שלנו על בטן ריקה. לכן, החלטנו להניח על השידה בחדר השינה חבילה של קרקרים מלוחים (כן, כן, קראתן נכון).

את השעון מעורר כיוונו מראש ל – 5 דקות קודם לכן, כדי שנוכל להתעורר ומיד לאכול קרקר במיטה בנחת. הדבר הקל עלינו באופן משמעותי והפחית את הבחילות. אם אתן לא אוהבות מלוח על הבוקר, כדאי תדעו שאפשר להחליף את הקרקר באחד הדברים הבאים:

  • לחם קלוי
  • עוגייה יבשה
  • חטיף אהוב

תכין את עצמך

הטריק ה – 2 שיאפשר להתמודד עם בחילות בוקר בעבודה: נטרלו את חוש הריח ליד הקפיטריה

אם יש קפיטריה במקום העבודה שלכן, עליכן לדעת שרגע לפני ההגעה למקום, עליכן לנשום מהפה בלבד. שימו לב – אנו לא ממליצות לעצור את הנשימה, אלא לנשום מהפה, כדי שלא לפגוע חלילה באספקת האוויר אל העובר. ברגע שתעשו זאת, אתן תפחיתו את הבחילות שעשויות לנבוע מריחות של מאכלים שונים. היכנסו אל הקישור הבא ותוכלו לגלות מידע חיוני נוסף בנושא זה: https://nashimkorot.org.il.

 

הטריק ה – 3 שיאפשר להתמודד עם בחילות בוקר בעבודה: לקחת כדור לבחילות לפני ההגעה לעבודה

ההמלצה של נשים רבות שהפכה לטריק מספר 3 נוגעת לכדורים נגד בחילות. מדובר באותם כדורים ששמעתם עליהן לא מעט מנשים אחרות. אם אתן תוהות איך אנחנו יודעות ששמעתן על כך, נציין כי אלו נחשבים לפתרון הטוב ביותר שמאפשר לנשים להתנהל בשגרה במקום העבודה.

מגיעים לעבודה

נטילת כדורים לבחילות – מידע חיוני שכדאי לדעת

חשוב מאוד שתדעו כי נטילה של כדורים לבחילות מצריכה קבלת מרשם מרופא הנשים שלכן. אנו ממליצות לפנות אל הרופא טרם נטילת כדורים אלו. אל תיקחו כדורים מחברות היריוניות סתם כך. שכן, עליכם לבדוק כי הרופא ממליץ לכם להשתמש בהם.

 

השורה התחתונה – אפשר להתמודד עם זה

עכשיו אתן יודעות איך אפשר להתמודד עם בחילות בוקר בעבודה. כך שנותר לכן לנסות את אחד מהטריקים או יותר ולגלות מה עובד עליכן הכי טוב. נאחל לכן בהזדמנות זו שיהיה לכן "היריון משעמם" ונטול בחילות. אל תשכחו להעביר את המידע הלאה, כדי שהוא יגיע לנשים נוספות שזקוקות לו.

מחלה בעבודה

אולי יעניין אותך גם

מערכת פוטו-וולטאית (PV)
כללי
מהי מערכת סולארית ומה היתרונות שלה?

בשנים האחרונות, הצורך במקורות אנרגיה ידידותיים לסביבה וברי קיימא נעשה ברור יותר ויותר. אנרגיה סולארית, שנרתמת באמצעות מערכות סולאריות, התגלתה כאחד הפתרונות ברי הקיימא המועילים

קרא עוד »
שיפוצניק מתחיל
כללי
המדריך לשיפוצניק המתחיל!

היציאה לדרך שבסופה תוכלו להיות שיפוצניקים יכולה להיות מרגשת ומשתלמת, אבל כדי להצליח באמת חשוב להתחיל עם היסודות. בין אם נכנסתם לבית חדש ואתם להוטים

קרא עוד »
אירועים בעיר שלך
כללי
3 אירועים מרגשים בעיר שלכם

בתקופה האחרונה אנו עדים להפקתם של אירועים מרגשים רבים בערים שונות ברחבי הארץ. בירור שערכנו בנושא גילה שהתרחיש מתקיים לאחר שראשי הערים המרכזיות שוחחו אחד

קרא עוד »