חיפוש

3 הממצאים החריגים שניתן למצוא בעזרת שירות בדק בית

יש לא מעט ממצאים חריגים שעשויים להימצא במהלך קבלת שירות מחברה שמבצעת הליך בדק בית. עובדה זו התגלתה לנו לאחרונה כששמענו על מי שהסתייעו בשירותיה של חברה כזו והבינו שנמצאו ממצאים חריגים בזמן הנכון. הישארו אתנו ותגלו מה הם 3 הממצאים החריגים הנפוצים ביותר שנמצאים בבתים רבים. 

 

הממצא החריג ה – 1 שאפשר למצוא בעזרת שירותי בדק בית: תקלה בצנרת

הממצא הראשון שנמצא כנפוץ ביותר נוגע לתקלות שונות בצנרת. מצאנו שמי שערכו הליך של בדק בית באופן מקיף, גילו לא פעם שהתקנת הצנרת שנמצאת בין קירות הבית התבצעה ברשלנות. שכן, היו חלקים בצנרת שהתגלו כסדוקים ושבורים. הדבר יכול היה להוביל בהמשך לזרימה של מים לתוך הקירות. מצב שכזה עשוי לגרום להופעה של עובש ולעיתים אף לנפילה של חלקים מהקיר.

בדק בית

הממצא החריג ה  – 2 שאפשר למצוא בעזרת שירותי בדק בית: מרצפות עקומות

הממצא החריג השני נוגע למרצפות שעליהם אנחנו דורכים ברחבי הבית. מי שערכו הליך של ביקורת מבנים גילו לא פעם שהמרצפות הותקנו באופן שגוי. כך שבעצם, יש בתים שהתגלה כי המרצפות נוטות לצד אחד (מספיק לבצע שטיפה של הרצפה, כדי להבין שהמים לא סתם זורמים לכיוון אחד בלבד – דלת הכניסה לבית). בבתים אחרים נמצאו מרצפות שלא הותקנו היטב, כך שהן נטו הצידה בכל פעם שדרכו עליהן.

 

הממצא החריג ה – 3 שאפשר למצוא בעזרת שירותי בדק בית: חיבורי חשמל לקויים

הממצא השלישי שנחשב לחריג במיוחד נוגע לתחום החשמל. מי שערכו את הבירור גילו לא פעם שיש חיבורים לקויים של החשמל. הדבר בא לידי ביטוי בכל מיני מקומות. שמענו למשל על מי שהתגלה כי השקעים שלהם לא הותקנו באופן מקצועי. רגע לפני שנמשיך לטיפ חשוב שיאפשר לכם להימנע מהמצבים הללו, ראוי לציין כי אם לא הייתה מתבצעת בדיקת בדק בית במצב שכזה, הדבר עשוי היה להוביל לפגיעה חמורה בדיירי הבית.

בדק בית

רוצים לבדוק אם הממצאים הללו קיימים בדירה שרכשתם? כדאי שתקראו את הטיפ הבא

אם אתם רוצים להיות בטוחים שהדירה שרכשתם אינה כוללת את הממצאים החריגים שצוינו לעיל (ואחרים שלא נכנסו אל המדריך), עליכם להזמין חברת בדק בית מוכרת ומומלצת. כלומר, חברה שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • בעלת ניסיון רב בתחום
  • יש לה מהנדסים מומחים בתחום זה
  • קיבלה מספר רב של המלצות מצד לקוחות קודמים

נציין כעת כי תוכלו לקרוא חוות דעת שנכתבו אודות החברה הנבחרת ברחבי הרשת ולגלות את טיבה.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 3 הממצאים החריגים שניתן לגלות בעזרת שירות בדק בית. עכשיו אתם יודעים שמדובר בממצאים שעשויים לסכן את דיירי הבית, כך שנותר לכם רק להגיע אל חברת בדק בית מומלצת ולהסתייע בשירותיה.

בדק בית

אולי יעניין אותך גם