חיפוש

3 דרכים להרגיל את הכלב למשרד

בחרתם לעבור למשרד חדש? מזל טוב! אם יש לכם כלב שמגיע מידי פעם (או באופן קבוע) למקום העבודה שלכם, עליכם להכיר בדרכים השונות שיאפשרו לכם להרגיל אותו למשרד בקלות. בחרנו להציג בפניכם 3 דרכים פשוטות ליישום שיקלו עליכם במעבר המדובר. הישארו אתנו ותהיו בטוחים שאתם עושים זאת על הצד הטוב ביותר.

 

הדרך ה – 1 להרגיל את הכלב למשרד: באמצעות הבאתו אל המקום החדש טרם המעבר

הדרך הראשונה שתומלץ לכם מתאימה למי מכם שיודעים שלכלב אין בעיה במעברים. שכן, יש כלבים שעשויים לחוות טראומה משמעותית במידה והדבר לא יתבצע במקצועיות. הדרך הזו צריכה להתבצע תוך הגעה אל המקום החדש כמה ימים טרם המעבר. אם יתאפשר לכם, תגיעו בכל פעם לכמה דקות ותתנו לו להריח את המקום. ההמלצה שלנו היא להניח במשרד החדש כמה חפצים שלכם, כדי שהכלב יריח ויבין שמדובר במעבר אל המקום המדובר.800 כלב רגיל למשרד

הדרך ה – 2 להרגיל את הכלב למשרד: באמצעות שיח ער עמו

זה ידוע שכלב הינה חיה חכמה במיוחד שמבינה אותנו, בני האדם. לכן, הדרך השנייה שמוצעת לכם היא באמצעות שיח ער. שוחחו עם הכלב ותספרו לו על המקום החדש. תגידו לו מתי בדיוק אתם עוברים ותיידעו אותו כי הוא יצטרף אליכם לשם בהמשך. נציין כי בחירה בדרך זו תלויה ב – 2 הדברים הבאים:

  1. קריאה של מאמרים ומדריכים שעוסקים בנושא באופן מעמיק (שכן, זה מדריך מקוצר)
  2. יישום של הדרך אך ורק במידה ואינכם יכולים להגיע אל המשרד החדש לפני המעב

אם אינכם יודעים איפה תוכלו לקרוא מדריכים מקצועיים בנושא, כדאי שתיכנסו אל הקישור הבא ותקבלו את כל האינפורמציה הדרושה לכם: https://hapina-shel-michal.co.il.

 

הדרך ה – 3 להרגיל את הכלב למשרד: באמצעות סיוע מצד מאלף מומחה

הדרך השלישית והאחרונה היא תוך הסתייעות במאלף מומחה. נציין כי מדובר באפשרות שמתאימה למי מכם שיש באפשרותם להוציא כסף על הליך שכזה. דעו כי מדובר בהליך שיתבצע בהתאם לדרכים שלעיל. אתם וודאי מבינים כי אנו ממליצים לבחור בדרך זו רק אם ממש לא מתאפשר לכם לבצע את הדרכים שלעיל באופן עצמאי.

כלב רגיל למשרד

כך תבחרו מאלף מומחה שיסייע לכם בהליך

בחירה של מאלף מומחה אינה עניין של מה בכך. אם החלטתם שאתם רוצים את עזרתו, עליכם לערוך בירור מעמיק ולהגיע אל מי שמכיר את ההליך באופן מעמיק. אנו מציעים לערוך בירור ברשת ולשוחח עם מי שהסתייעו בבעל מקצוע במצב דומה, כדי שתוכלו לדעת שבחרתם נכון.

 

לסיום

יש 3 דרכים להרגלת הכלב למשרד חדש. כעת אתם יודעים מה הן הדרכים הללו, כך שנותר לכם רק ליישם את הדרך המתאימה לכם ביותר. נאחל לכם בהזדמנות זו שתבחרו את הדרך הנכונה לא רק לכם, אלא גם לכלב שלכם.

כלב רגיל למשרד

אולי יעניין אותך גם

גור כלבים
בעלי חיים
הכירו את הגזע פודל טוי

אם אתם מכירים את הפודל טוי, אתם יודעים שמדובר בגזע הכלב החמוד ביותר שתפגשו. הפודל טוי, נראה ממש צעצוע, אבל היכולות שלו מוכיחות שהוא הרבה

קרא עוד »
מזון לגורים
בעלי חיים
איך בוחרים אוכל לגורים?

בחירה של אוכל לגורים צריכה להתבצע תוך ידע מעמיק בתחום. שכן, גורים של כלבים, בדומה לתינוקות של בני אדם, הם יצורים קטנים שצריכים אוכל מזין

קרא עוד »