חיפוש

מקלחון דלת הזזה – 3 הדברים שחייבים להיות בו

חדר המקלחת הוא אחד מהמקומות האהובים ביותר על אנשים רבים. הוא אינו מקום בגדר המלצה, אלא בגדר חובה. כי מאיתנו לא מתקלח? אחד מהטרנדים הלוהטים ביותר בחדר המקלחת שלנו היא דלת הזזה. היא חוסכת לנו מקום, היא משוכללת, שקטה וחוסכת לנו כסף.

 

יתרונות במקלחון הזזה

ישנם בתים רבים שדווקא חדר הרחצה הוא אחד מהחדרים הכי קטנים בבית. מקלחון עם דלת הזזה יכול לחסוך לנו הרבה מקום מאשר מקלחון עם דלתות. ברגע שנפתח את הדלתות, אוטומטית החדר רחצה שלנו הופך להיות כמעט חצי בגודלו. ישנם חידושים גדולים בתחום דלתות ההזזה, ומלבד מקום מקלחון דלת הזזה מומלץ הוא דווקא עם הזכוכית האטומה או החלבית. כך שתוכלו ליצור לכם פרטיות מלאה בעת המקלחת. ישנן דלתות בעלות עיצוב קלאסי ואלגנטי שמתאים לכל חדר מקלחת. לצד היופי והסגנון יש המון שדרוגים ושכלולים לדלתות ההזזה היום.

 

עמידה בפני לחות

דלת הזזה למקלחת חייבת להיות עמידה בפני לחות. כלומר, המרכיבים שלה חייבים להגן מפני הלחות של המקלחת. חומרי הבידוד שבפנים, דבקים שנמצאים בכל חלקיה, מסגרת והמעטפת החיצונית. כל אלה חייבים להיות עמידים, מפני שתזוזה אפילו הכי קטנה של דלת שאינה עמידה בלחות, עלולה גם לגרום לנזק בלתי הפיך. לחות עלולה לגרום גם לעובש עם הזמן, לכן חשוב מאוד לרכוש חומרים איכותיים.

 

הדלת חייבת להיסגר כראוי

דלתות הזזה ובכלל דלתות של המקלחת, חייבות להיסגר כראוי. אף אחד לא רוצה לשלם על דלת הזזה, לצאת מהמקלחת ולהתחיל לנגב את כל הבית מהמים שיצאו ממנה. דבר זה יכול להיות מאוד מתסכל ובעצם לא למנוע את הדבר שלשמו התכנסו. אם המים יחדרו מפתח הדלת, זאת אומרת שחומרי האיטום אינם אטומים מספיק וכל המים יוצאים ממנה. לאורך זמן זה עלול גם לפגוע בחומרי הסיליקון של הדלת.

 

דלת אטומה או חלבית

מקלחת היא פעולה מאוד פרטית ואינטימית. בעזרת דלת הזזה אטומה או מזכוכית חלבית תוכלו בקלות לאטום את מה שקורה בתוך המקלחון למה שקורה מחוץ לו. כלומר, לא תצטרכו לחשוש שאחד מבני המשפחה לפתע יפתח את הדלת בזמן המקלחת שלכם. בעזרת דלת אטומה, תוכלו להתקלח יותר בחופשיות ולהנות ממקלחת פרטית ונעימה ללא כל הפרעה.

 

לסיכום

חדר הרחצה שלכם הוא אחד מהחדרים הכי נחוצים בבית. אך לא תמיד הוא החדר הגדול והמפואר בבית. לכן חשוב לחסוך בחדר זה כמה שיותר מקום. את המקום ניתן לחסוך באמצעות דלת הזזה. דלת הזזה חייבת להיות עמידה בפני לחות, היא חייבת להיסגר כראוי ומומלץ מאוד שהיא תהיה אטומה או חלבית בכדי לאפשר לכם מקלחת פרטית עד כמה שאפשר. בחירה של החומרים של דלת ההזה צריכה להיות מדויקת, ועליכם לבחור בחומרים איכותיים שישמרו לאורך זמן וגם ימנעו עובש או ריקבון מחומרים שהם לא איכותיים.

אולי יעניין אותך גם

תיקון מוצרי חשמל
הכל לבית
תיקון מוצרי חשמל

למרות שתרבות הצריכה המהירה של ימינו מעודדת החלפת מוצרי חשמל תכופה, לא כדאי להתעלם מהיתרונות המשמעותיים של תיקון מוצרי חשמל. מעבר לעניין החיסכון הכלכלי הברור

קרא עוד »
מזרון זוגי
הכל לבית
כך תשפצו את חדר השינה!

שיפוץ חדר השינה שלך יכול להפיח חיים חדשים בחלל המגורים שלך, ליצור מקלט נעים ומתחדש. בין אם אתם מחפשים לעדכן את הסגנון הכללי, לשפר את

קרא עוד »

מנעול ביומטרי   בעולם של היום, האבטחה היא בעלת חשיבות עליונה, ומנעולים ומפתחות מסורתיים אינם מספיקים עוד כדי לשמור על הבתים, המשרדים וחפצי הערך שלנו

קרא עוד »
כיצד מעצבים בית שצועק יוקרה
הכל לבית
כיצד מעצבים בית שצועק יוקרה?

עיצוב בית יוקרתי דורש הקפדה על פרטים, חומרים איכותיים ותחושה כללית של אלגנטיות ותחכום. בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא כמה טיפים שיעזרו לכם ליצור בית ש"זועק"

קרא עוד »