חיפוש

איזה שירותים לחתולים לא מסריחים את הבית

אחזקת חתול בבית כחיית מחמד היא דבר נפלא, מהנה ומחמם את הלב.

יחד עם זאת, בעלי חיים יכולים להיות מטרד לא קטן, בעל כורחם, היות והם יכולים להדיף ריחות ולהרוס רהיטים, אפילו אם מדובר בחיה שקטה ויחסית נקייה כמו חתול.

 

אז מה נוכל לעשות כדיי למזער את הנזק?

חשוב לא להתפשר באיכות הציוד והאביזרים שאנו רוכשים עבור החתולים שלנו משתי סיבות; ראשית איכות ירודה של צעצועים, מתקני גירוד ואפילו שירותים, יכולה לגרום לנזק לחתול שלנו דרך תאונות בלתי רצויות. כמו כן, איכות ירודה גם לא תביא לכדיי שימוש ארוך ויעיל. לכן, על מנת לחסוך כסף לטווח הארוך ולקבל שירות מעולה מהמוצרים, הנה כמה דברים שחשוב לדעת בעת קניית שירותים לחתול:

 

איזה סוגי שירותים יש

ישנם כשלושה סוגי שירותים לחתולים:

 

ארגז פתוח

מדובר בסוג הבסיסי והזול ביותר והוא ארגז פתוח ללא כיסוי, העשוי בעיקר מפלסטיק. סוג זה עלול להיות הכי פחות נוח ומתאים, מבחינת הריח שמופץ בבית היות והוא כאמור לא מכוסה. מדובר בפתרון טוב במידה והארגז נמצא באזור נפרד ומבודד.

 

ארגז אטום

פתרון מעט יותר נוח ואולטימטיבי. מדובר בארגז, כמו הקודם, אבל עם מכסה. שימו לב כי ארגז זה יכול להגיע ללא דלת נפתחת ונסגרת, שתעצור מריחות לצאת, אלא רק עם פתח כניסה ללא דלת. ולכן, במידה והריח ממש נידף לכל הבית, מומלץ לרכוש ארגז אטום עם דלת מתנדנדת.

 

שירותים אוטומטיים

מדובר בסוג הכי יקר אך הכי מומלץ. שירותים מסוג זה מבצעים ניקוי עצמי ובכך מתמעט מאד הריח, במיוחד היות ומדובר בארגז אטום. בנוסף, ארגז זה לרוב עשוי מחומרים מאד איכותיים ועל כן סביר שארגז זה יישאר בשימוש לשנים רבות קדימה ולכן לגמרי שווה את ההשקעה.

 

בחרו חול מתאים

נוסף על סוג השירותים עצמם חשוב לזכור כי גם סוג החול שיש בארגז יכול להפיץ ריח. אבל, אין פה מתכון להצלחה ומומלץ לבצע ניסויים של ניסוי וטעייה. במידת הצורך כמובן ניתן להתייעץ עם צוות החנות בה אתם רוכשים את הציוד.

 

איך עוד אפשר לשמור על הבית

לבסוף, על מנת לשמור היטב על שאר הבית ולא רק מריחות, דאגו לרכוש לחתול שלכם פינוקים כמו מתקני גירוד לחתולים על מנת שיוכלו ליהנות מגירוד ומשחק, שהם כה צריכים וכל זה בלי להשחית את הרהיטים היקרים שלכם.

 

לסיכום

חשוב מאד להשקיע באיכות המוצרים והציוד שאנו רוכשים עבור בעלי החיים שלנו, אפילו אם מדובר בחיה נקייה יחסית כמו חתולים. במידה ואתם רוצים להימנע מריח עז בבית, מומלץ לרכוש ארגז אטום או מתקנה אוטומטית. בנוסף מומלץ לרכוש מתקני גירוד על מנת להגן על הריהוט ובו בזמן לספק לחתול הנאה ומשחק.

חייה

 

אולי יעניין אותך גם

תיקון מוצרי חשמל
הכל לבית
תיקון מוצרי חשמל

למרות שתרבות הצריכה המהירה של ימינו מעודדת החלפת מוצרי חשמל תכופה, לא כדאי להתעלם מהיתרונות המשמעותיים של תיקון מוצרי חשמל. מעבר לעניין החיסכון הכלכלי הברור

קרא עוד »