חיפוש

שוברים את הסטיגמה – דיור מוגן שיגרום לילדים שלכם לקנא

בואו נשים את זה על השולחן – דיור מוגן היום הוא כבר מזמן לא מה שהיה פעם. דיור מוגן בימינו הפך להיות סמל סטטוס ומותרות לכל דבר, עם חיי חברה פעילים, פעילויות, אטרקציות, חוגים, פאר ואוכל משובח. כיום בדיור המוגן מתגוררים מבוגרים אשר העדיפו איכות חיים על מגורים בבית המוכר בו העבירו את כל חייהם מתוך רצון חופשי, למה ואיך? מיד תבינו.

 

מה זה בעצם דיור מוגן?

אדם המתגורר בדיור המוגן למעשה מקיים את אורח חייו כרגיל לגמריי, פרט לעובדה שחיי החברה שלו עשירים ומהנים יותר לאחר המעבר. בנוסף, בדיור המוגן ישנה אבטחה 24 שעות ביממה דבר המקל על אנשים רבים אשר חוששים לבטוחנם עקב גילם. מעבר לביטחון הפיזי אשר שרוי עליהם, ישנו גם צוות רפואי במקום המסייע בכל צורך, דבר המשרה תחושת ביטחון הן לדייר והן למשפחתו.

 

דיור מוגן לדור ה-S

מי הם בכלל דור ה-S? דור זה הנו דור חדש של סבים וסבתות אשר מסרבים להכנע לסדר היום של ילדיהם ונכדיהם; יש להם לו״ז עמוס וצפוף, מלא בפעילויות, מפגשים בקניון, בתאטרון ובקאנטרי והם בליינים לא קטנים בכלל. הדור החדש הזה של הסבים והסבתות ללא ספק מעורה ברשתות החברתיות ויכולים ללמד אותנו דבר או שניים על טיולים בארץ וחו״ל, על כן יש למצוא עבורם בהתאמה דיור מוגן עבור דור ה- S.

 

מה זה באמת אומר?

עבור הדור החדש והמיוחד הזה, קיים צורך אמיתי ביותר ממקום בו יש צוות רפואי וקירות מתפוררים; הדור הזה צמא לכיף אמיתי, חדרים מעוצבים, אוכל מצוין, פעילויות רבות ואוכלוסיה מתאימה. כאשר אנחנו מדברים על אוכלוסיה מתאימה הכוונה היא למבוגרים בתפקוד גבוה, אנשים עצמאיים הצמאים לאינטרקציה עם אנשים איכותיים בשכבת גילם.

 

זאת אומרת שאין סיוע רפואי במקום?

אל דאגה, בדיור המוגן היוקרתי אליו הוריכם עתידים להכנס קיים צוות רפואי חם ואוהב אשר יספקו כל טיפול בחיוך ושמחה. אומנם אין מדובר בבית אבות סיעודי אך אין זה אומר שהוריכם יותרו ללא השגחה רפואית. להפך, הצוות במקומות היוקרה הללו הוא מהטובים ביותר.

 

אז מה היה לנו כאן?

לסיכום, אין ספק כי דיור מוגן עבור דור ה- S הוא ממש לא מה שדמיינתי כאשר ההורים הפתיעו אתכם עם הידיעה כי בכוונתם לצאת מהבית. דיור מוגן איכותי שכזה רחוק שנות אור מבתי האבות שאתם מדמיינים לעצמכם וכפי שהוזכר, אין לי ספק כי הייתם מתחלפים עם הוריכם בשמחה לו נתנה לכם ההזדמנות לגור בדיור מוגן יוקרתי שכזה אשר דואג לכם לפעילויות, אוכל טוב, חדרים מפוארים ושאר פינוקים. השןרה התחתונה – אין סיבה אמיתית לחשש. פרגנו להורים היקרים שלכם במעבר – בסוף אתם תגיעו לבקר יותר משחשבתם וללא ספק תהנו מזה.

מיטה זוגית

 

אולי יעניין אותך גם

תיקון מוצרי חשמל
הכל לבית
תיקון מוצרי חשמל

למרות שתרבות הצריכה המהירה של ימינו מעודדת החלפת מוצרי חשמל תכופה, לא כדאי להתעלם מהיתרונות המשמעותיים של תיקון מוצרי חשמל. מעבר לעניין החיסכון הכלכלי הברור

קרא עוד »