חיפוש

פריטים סרוגים לעיצוב מקורי של הבית

אם אתם מעוניינים לעצב את הבית בצורה מקורית ואחרת, שלא דומה לאף עיצוב של בית שאתם מכירים, תוכלו לעשות זאת באמצעות פריטים אותם תתפרו ותסרגו בעצמכם.

פריטים סרוגים לעיצוב מקורי של הבית – המדריך המלא.

 

עשו זאת בעצמכם – סריגה ביתית

אין יותר כיף מלעצב את הבית בפריטים אותם הכנתם לגמרי לבד. כיום, באמצעות סריגה ויצירה, תוכלו לעצב פריטים סרוגים לבית, לפי טעמכם האישי. לשם כך, תזדקקו למספר פריטים בלבד, ביניהם אמצעים לסריגה, ואביזרים משלימים.

 

פריטים סרוגים – שימושים רבים

מגמה ההולכת ומתפתחת בתחום העיצוב של הבית, היא הוספת פריטים סרוגים לבית, החל מפופים ושטיחים סרוגים, דרך סלסילות סרוגות וכלה בכריות ושמיכות. הוספת פריטים סרוגים מעניקה מראה שונה, עכשווי, מקורי וחמים לבית, וכן מאפשרת לקבוע כיצד הפריטים יראו, איזה גדלים, צבעים ודוגמאות.

פופים סרוגים יוכלו לשמש לחדרי הילדים או המשחקים, לישיבה מהנה לבד או עם חברים. שטיחים סרוגים יסייעו לתחם אזורים בבית, בעיקר לחדרי השינה או הילדים, וכן לחדר התינוקות אם יש. סלסילות סרוגות יוכלו לשמש ככלי קיבול לחפצים בחדר הרחצה או השירותים, וכן לחדר השינה או הסלון, לאחסון השלטים השונים. כריות ושמיכות סרוגות, יאפשרו התכרבלות, פינוק ונוחות, בחדר הסלון, השינה והילדים.

 

התאמה לכל חדר

הוספת פריטים סרוגים לעיצוב מקורי של הבית, מתאימה לכל חדר. הוספת פריטים לסלון, לחדרי השינה והילדים, ואף לחדרי הרחצה והשירותים. כיום, ניתן לסרוג כל פריט עיצובי אותו תרצו, באופן פשוט וקל, כך שתוכלו לשלוט ולהחליף את הפריטים בבית שלכם.

 

סריגה ויצירה – הציוד הדרוש

על למנת לסרוג בעצמכם את הפריטים המעוצבים השונים, עליכם להצטייד בציוד מתאים, הכולל חוטים לסריגה ולרקמה, טריקו ומקרמה, צמר, מסרגות, וכן בדים ואביזרים נוספים אשר ישמשו אתכם לקישוט ועיצוב הפריטים הסרוגים.

את הציוד, תוכלו לקנות בחנויות מתמחות, כך שתוכלו למצוא במקום אחד את כלל הציוד הנדרש, וכן לקבל הכוונה.

 

סריגה ויצירה – לא רק פונקציונליות ואסתטיקה

סריגה ויצירה בעצמכם, מלבד לשם הוספת פריטים מעוצבים לבית, מהווה תחביב אשר יכול להתפתח עוד ועוד. סריגת פריטים לבית, יכולה להתפתח לסריגת בגדים, נעליים, תיקים ופריטים נוספים, ואף יכולה להוות בעתיד דרך להכנסה, שכן רבים מחפשים לרכוש פריטים סרוגים ומעוצבים לשימושים שונים.

 

על רגל אחת – פריטים סרוגים לעיצוב מקורי של הבית

אם אתם מחפשים דרך לעצב את הבית בצורה מקורית, פריטים סרוגים הוא הפתרון עבורכם. תוכלו לסרוג וליצור בעצמכם פריטים שונים לבית, אשר מתאימים לכלל החדרים בבית, ומאפשרים לכם לבחור בעצמכם, את החומרים, הצבעים, הגדלים והדוגמאות הרצויות. על מנת לסרוג וליצור בעצמכם, תצטרכו לציוד סריגה ויצירה, אותו תוכלו למצוא בחנויות מתמחות. כמו כן, תוכלו להמשיך ולסרוג פריטים נוספים, ואף להפוך את הסריגה לתחביב או למקור הכנסה.

חוט סריגה

 

אולי יעניין אותך גם

תיקון מוצרי חשמל
הכל לבית
תיקון מוצרי חשמל

למרות שתרבות הצריכה המהירה של ימינו מעודדת החלפת מוצרי חשמל תכופה, לא כדאי להתעלם מהיתרונות המשמעותיים של תיקון מוצרי חשמל. מעבר לעניין החיסכון הכלכלי הברור

קרא עוד »