חיפוש

פרגולה מעץ – איך לבנות אותה שתתאים לעיצוב הבית

כבר תקופה שאתם חולמים על פרגולה מעץ? כזו שתקשט את הגינה שלכם ותאפשר להצללה מלאה? כזו שתאפשר לכם לשבת בימי הקיץ החמים או בימי החורף הגשומים בחצר מבלי להירתע משינויי מזג האוויר? אם הגעתם לכאן, כנראה שעניתם על השאלות הללו בחיוב.

כדי שתוכלו להגשים את החלום שלכם, אתם צריכים לדעת איך לבנות את הפרגולה שתתאים לעיצוב הבית.

בשורות הבאות נציין בפניכם את כל הטיפים שיגרמו לכם לעצב אותה באופן המתאים ביותר, כך שנותר לכם רק לקרוא וליישם:

 

השלב הראשון  – תבחנו את הצבעים ששולטים באזור המיועד לפרגולה

כדי שתוכלו לבנות את הפרגולה כך שהיא תתאים לעיצוב הקיים של הבית, אתם צריכים קודם כל ולפני הכול, לבחון את הצבעים ששולטים באזור שבו הפרגולה צפויה להיבנות. למה אנחנו מתכוונים? הכוונה לצבעים של הפריטים הבאים:

  • דלתות
  • ריהוט
  • ריצוף או פרקט
  • צמחים וכו'

אתם יכולים לערוך טבלה מסודרת ובה לכתוב בצד אחד את הפריט ובצד שני את הצבע שלו. כדי שיהיה לכם יותר נח בהמשך הדרך, אנחנו ממליצים לשמור את הטבלה במקום נגיש במחשב ולצלם את האזור המיועד מכמה זוויות.

 

השלב השני – תבדקו את מפת צבעי העץ האפשריים

אם הגעתם לשלב השני, כנראה שכבר יש לכם טבלה מוכנה וכמה תמונות של האזור המיועד, מצוין. כעת, אתם צריכים לבדוק את מפת צבעי העץ שתימסר לכם כנראה מטעם החברה שאחראית על הבנייה של הפרגולה. חשוב שתדעו שבעת קנייה של פרגולה מעץ, יתאפשר לכם לקבל מפה או מניפה שתשקף לכם את מגוון הצבעים הקיימים ואת סוגי העץ. להלן כמה סוגי עץ שונים שאת עשויים להיתקל בהם:

  • דובדבן
  • אלון ועוד

חשוב שתדעו שלכל עץ יש לא רק אופי אחר, אלא גם צבע אחר. חשוב מאוד שתעברו על כל עץ בנפרד ותבדקו איך נראית ההתאמה שלו עם שאר הצבעים שנמצאים מסביב. אם אתם מתלבטים בין כמה סוגי עצים, כדאי שתמשיכו לשלב השלישי, בו נציין בפניכם מה תוכלו לעשות.

 

השלב השלישי – תתייעצו עם מומחים בתחום

אנחנו רוצים לעודד אתכם לעבור את הליך זה בעצמכם, אבל אנחנו מוכרחים לציין שלעיתים יש צורך בהתייעצות עם מומחים וכדאי שתהיו פתוחים לאפשרות הזו. בשלב השלישי, אנחנו מציעים לכם בעצם להתייעץ עם מומחים בתחום, לאחר שיש בידיכם את כל המידע הכללי אודות העיצוב שנמצא סביב הפרגולה. רק לאחר שיש לכם את כל המידע הזה, כדאי שתיגשו למומחים, שכן, כך הם יוכלו לעזור לכם לעצב את האזור באופן מיטבי. המומחים יוכלו להביא אליכם לחצר חתיכות עץ קטנות שיוכלו להמחיש לכם את ההתאמה לשאר הפריטים. הם יעשו הכול כדי שתוכלו לקבל פרגולה שמתאימה לעיצוב הבית שלכם, אז כדאי שתיעזרו בהם בעת הצורך.

 

פינת ישיבה

אולי יעניין אותך גם

תיקון מוצרי חשמל
הכל לבית
תיקון מוצרי חשמל

למרות שתרבות הצריכה המהירה של ימינו מעודדת החלפת מוצרי חשמל תכופה, לא כדאי להתעלם מהיתרונות המשמעותיים של תיקון מוצרי חשמל. מעבר לעניין החיסכון הכלכלי הברור

קרא עוד »