חיפוש

עיצוב פנים – השקעה מיותרת או חשיבות עליונה

כל אחד חושב שהוא מומחה לעיצוב פנים. פעם הוא קרא איזה כתבה, או שהוא ראה כמה סרטונים, אולי הוא פשוט סומך על האינסטינקטים שלו.

אבל האמת היא שעיצוב פנים זה לא תחביב, זה מקצוע לכל דבר.

אנשים לומדים את התחום הזה שנים בשביל שיוכלו לעצב לכם את הבית באורח האפקטיבי ויעיל ביותר שניתן.

במאמר הזה נדבר על האם עיצוב פנים שווה את ההשקעה, מה ההבדל בין מעצב פנים להום סטיילינג, על מחירים ואיך למצוא מעצב פנים איכותי במחיר הוגן:

 

עיצוב פנים מול הום סטיילינג – מה ההבדל?

אתם עשויים לחשוב שעיצוב פנים והום סטיילינג זה אותו דבר, אבל האמת היא שאילו שני דברים שונים לחלוטין. כלומר במהות הם מתעסקים באותו תחום, אך צורת העבודה שונה.

עיצוב פנים מדבר על פירוק ובנייה של הבית, שיפוצים של ממש בשביל להתאים את צרכי הבית לדיירים. זה כולל תכנון קפדני של כל דבר בכל חדר בבית שכולל גם חומרי בנייה, היכן יהיו יציאות החשמל והמים.

הום סטיילינג זה קצת שונה. זה יותר כמו לדגם את הבית באמצעות ריהוט. כלומר, זה כמו עיצוב פנים רק הרבה פחות אינטנסיבי. זה גם יכול להיות לעיתים עדיף. אם אתם רק רוצים ייעוץ בריהוט ומעוניינים להוציא פחות כסף, הום סטיילינג זה בשבילכם.

 

למה עיצוב פנים שווה את זה?

עיצוב פנים יכול לעשות לכם המון סדר בבית. יש דברים שאתם לא מודעים להם כשזה מגיע לעיצוב הבית. בין אם מדובר לנקודות חשמל במיקום הנכון, ריהוט שאפילו לא חשבתם עליו שיוכל להפוך את הסלון שלכם להרבה יותר מזמין, החומר ממני דברים מסוימים יהיו עשויים במטבח, כל הדברים האלה מאוד קריטים, למרות שאנחנו לא מייחסים לדברים האלה חשיבות.

למעצבי פנים יש טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות להם לדמות חדרים שונים בבית, להראות ללקוחות שלהם מה הם מתכננים, וכך הם מצליחים לקלוע בדיוק לטעם של הלקוחות שלהם.

 

איך זה עובד כשזה מגיע למחיר?

המחירים של מעצבי פנים יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים. מחיר מינימלי יהיה באזור העשר אלף שקלים. ככל שהבית גדול יותר, מבחינת מ"ר או כמות חדרים, כך המחיר שמעצב פנים יגבה יהיה יותר גבוה.

הום סטיילינג גובה מחירים באותה צורה, אך במחיר זול הרבה יותר משמעותית. לכן חשוב שתכירו את האפשרות הזאת, שכן היא עשויה להיות הרבה יותר טובה עבורכם.

 

סיכום – למצוא את המעצב פנים הנכון

לסיכום, עיצוב פנים שווה את זה. אך יכול להיות שהום סטיילינג יספיק בשביל לספק את הרצונות שלכם.

שוק העיצוב פנים ענק, ואין סיבה שלא תמצאו מעצב פנים או הום סטיילר במחיר שהוא לגיטימי ובנוסף לכך תקבלו שירות על הצד הטוב ביותר שניתן.

תוכלו למצוא שירותים לעיצוב פנים בכל הארץ, עיצוב פנים בירושלים והסביבה, תל אביב, הצפון וכו'.

 

חלל מעוצב

אולי יעניין אותך גם

מטבח מעוצב
עיצוב פנים
שלושה כללים לעיצוב פנים

כאשר אנו ניגשים לעצב חלל, בין אם הוא מיועד למגורים או לעבודה, ישנם שלושה כללים עיקריים שמנחים אותנו: ניצול חכם של החלל, שילוב נכון בין

קרא עוד »
מעצב פנים
עיצוב פנים
איך לבחור מעצבת פנים

כשבוחרים מעצבת פנים, עורכים בירורים מקיפים, מחפשים להתרשם מתיק עבודות ולא רגועים עד שלא רואים את העבודה הולכת ונעשית. אבל זה ממש לא חייב להיות

קרא עוד »