חיפוש

נעים ומריח נפלא: נרות ריחניים לבית

לקראת החורף ומזג האוויר הגשום אנשים רבים רוכשים נרות בניחוחות שונים על מנת שבביתם תיווצר אווירה חמימה ונעימה.

אך לא רק בחורף הנרות הריחניים יעילים.

המאמר יעסוק בנרות ריחניים לבית.

 

נרות עם ריח של חורף

נרות ריחניים מחממים את הבית הקר בחורף ומשרים אווירה רגועה ונעימה. את הנרות יש להתאים לחללים השונים ולהתאים את העיצוב שלהם לריהוט ועיצוב הבית. ריחות כמו לבנדר, זעפרן, נענע ותאנה מתאימים מאוד בעונה זו. אך הריח הפופולרי ביותר הוא ריח של סוגי מרכך כביסה שונים המרעננים את הבית ולכן הם מתאימים גם לקיץ. לעומת זאת, כאשר המטרה היא אווירה חמימה יתאימו יותר ריחות של וניל ופטצ'ולי. מבין המגוון הרחב של הנרות הריחניים ניתן למצוא נרות דקורטיביים בעיצובים יוקרתיים או נרות פשוטים וזולים יותר בהתאם לכל כיס. ניתן להסתפק בנר ריחני לכל חדר, אך אנשים רבים המעוניינים באחידות והרמוניה ומפזרים בבתיהם נרות מסוגים וצבעים שונים.

 

מפיצי ריחות לבית

מפיץ ריח לבית הוא גם דרך לריענון הבית ולניחוחות נעימים. בקטגוריה זו לא רק נמנים הנרות הריחניים אלא גם תרסיסי מבשמים, מפיצי ריח על ידי מקלות, מבשמי בגדים, אבני לבה ריחניים ועוד. ההבדל ביניהם הוא פיזור הריח בחלל הרצוי, סוג הפעלת המפיץ והניחוח שלו. המבשמים למיניהם פועלים לטווח הקצר לעומת הנרות או מבשמי הטקסטיל שמפיצים ריח לזמן ארוך. כל הסוגים הללו מתאימים לשטח קטן כמו הסלון או המטבח. במידה ורוצים מפיץ ריח לחלל גדול יותר הכולל גם את הסלון וגם את המטבח, ניתן לעשות שימוש במפיצי ריח המחוברים לחשמל או למאוורר. לפיכך, מומלץ לבחור את גודל ועוצמת מפיץ הריח המתאים למטרות שלכם. אם בוחרים במפיץ ריח של מקלות דקים יהיה נכון למקם אותו על המזנון בסלון או על שולחן האוכל על מנת שיפיץ ריח רק לאותו אזור. במידה ומשתמשים בו לחדר השינה רצוי למקם אותו בכניסה לחדר.

 

כיצד לעצב את הנרות הריחניים בבית?

כאמור הנרות הריחניים מוסיפים הרבה חן לבית ולא רק ריח. לכן, מומלץ להשתמש גם בכלים דקורטיביים על פי הטעם האישי. מספיק לבחור בקערה יפה, למלא אותה במים ולהניח בתוכה 1-3 נרות בהתאם לגודלם. עיצוב כזה בפינת האוכל יכול להוסיף המון הן לעיצוב והן לאווירה. לסיכום, בחרו ניחוחות מרעננים של ים לקיץ, ניחוחות פרחים מתוקים, ריחות של עצים, ריחות לימוניים או ריחות של חורף וקשטו באמצעותם את הבית. הניחוחות צריכים להתאים לכל בני הבית ולכן חשוב שתהיה במשפחה הסכמה לגבי הריח לפני שבוחרים אותו. אפשרות נוספת היא לבחור בנרות ומפיצי ריח ולהפעיל אותם בסיטואציות מסוימות כמו ארוחת ערב רומנטית, אווירה אינטימית או בעת אירוח. בנוסף, אל תשכחו להתאים אותם בצורה, בצבע ובגודל לחדרים השונים.

 

שני נרות

אולי יעניין אותך גם

תיקון מוצרי חשמל
הכל לבית
תיקון מוצרי חשמל

למרות שתרבות הצריכה המהירה של ימינו מעודדת החלפת מוצרי חשמל תכופה, לא כדאי להתעלם מהיתרונות המשמעותיים של תיקון מוצרי חשמל. מעבר לעניין החיסכון הכלכלי הברור

קרא עוד »