מתי צריך כיסוי לריהוט בגינה?

במהלך הקמת גינה חדשה יש לשים לב לממספר פרמטרים – כלכלי, עיצובי ואיכותי, אך בעיקר לצורות שיאפשרו לכם לשמר אותה לאורך שנים.

חשוב שתבחרו ריהוט גינה שישמר לאורך זמן ולא ידרוש מכם הרבה השקעה בתחזוקה שוטפת – או שפשוט תשתמשו בכיסוי לריהוט גינה.

כמובן שלא צריך לכסות את הרהיטים היפים שרכשתם כל הזמן ובכך לכער את הגינה, אלא יש להשתמש בכיסוי רק בעת הצורך.

לא יודעים איך ומתי להשתמש בכיוסי? מחפשים עצות? אנחנו פה בשבילכם והכל מחכם לכם בכתבה הבאה.

 

האם כל אחד צריך כיסוי?

התשובה היא כן, במיוחד כשהמחירים כל כך זולים. כיסוי יכול לשמש אתכם גם לרהיטים שלכאורה לא חייבים כיסוי כי הם עמידים למזג האוויר – אבל אבק ושמש בסוף הורסים כל רהיט. חשוב שכל אחד יקנה ברזנט או רשת צל כדי לכסות את ריהוט הגינה שלו. לפרטים על כיסוי לריהוט גן אצל חברה איכותית מאוד. חשוב לציין שאם אינכם משתמשים באופן תדיר בגינה שלכם עדיף לכסות אותה שלא תעמוד סתם תחת השמש או הגשם. כמו כן, חיות עלולות לשכב על ריהוט הגינה וזה בהחלט הופך אותו ללא אסתטי והיגייני – אז תמיד עדיף לכסות עם ברזנט טוב.

 

התאמה למזג אוויר

חשוב שתבחרו ריהוט גינה שמתאים למזג האוויר בו אתם חיים. החומרים מהם תוכלו לבחור ריהוט הם – פלסטיק, עץ, אלומיניום וברזל. כמו כן, חשוב שתכסו את הרהיטים לפי מזג האוויר – תמיד עדיף לכסות שיורד גשם וכשיש שמש חזקה – גם רהיטים שבעיקרון עמידים לתנאים אלה.

 

טיפים לפי סוגי רהיטים

  1. עץ – לא מתאים לאזורים ממוזגים במיוחד כי הוא עלול להתבלות. כמו כן, באזורים חמים מאוד הוא גם יתבלה מהר. כדאי שתבחרו עץ אם אתם לא גרים באזור לח וחם. חשוב לציין שאם מתחזקים את העץ בצורה שוטפת אתם תוכלו לשמור על הפינה בגינה שלכם לאורך זמן – חשוב מאוד לכסות רהיטי עץ כשיש גשם.
  2. אלומיניום – כיום יש רהיטי גינה יפים מאלומיניום שהציפוי של הם לא מחליד במהירות. רהיטים אלה עמידים מאוד לכל מזג אוויר והם נשמרים טוב לכן לא צריך לכסות אותם תמיד, אך לא מזיק לכסות כשיורד גשם.
  3. פלסטיק – גם הפלסטיק לא מושפע באופן מיוחד ממזג האוויר, אבל שווה לכסות.
  4. ברזל – חשוב מאוד לכסות בזמן הגשם והמש החזקה כי שניהם מביאים לחלודה.

 

 סיכום

פעמים רבות צריך לכסות את ריהוט הגינה לכן כדאי לכל אחד להחזיק כיוסי טוב שנשמר לאורך זמן. כמו כן, הכיסוי יכול לשמש אתכם לעוד דברים אז זה השקעה טובה. כיסויים אינם יקרים כלל וקיימים מספר צבעים וסוגים אז כל אחד יכול להתאים לו מה שנכון עבורו. רכשו כיסוי כדי לשמור על הגינה שלכם!

 

פינת ישיבה

אולי יעניין אותך גם

חלל מעוצב
הכל לבית
3 כלים סניטריים שצריך בכל בית

כלי סניטריים הם כלי החרסינה המצויים בחדרי האמבטיה, השירותים והמטבח ובעיקרם אסלות, אמבטיה וכיורים. במוסדות ציבוריים מקובל לשים גם משתנות בשירותי הגברים. אם בעבר בחירת

קרא עוד »