מהם היתרונות של ספוטים שקועים במקומות שונים בחלל הבית?

עיצוב הבית הולך ומשתכלל בכל שנה – מעצבים מעלים רעיונות יצירתיים חדשים ואלה מגיעים אל החנויות, ומיד ניתן לראות כיצד אופנה חדשה נרקמת בתוך בתיהם של האנשים. רעיון של מעצב אחד משפיע על אנשים רבים, כיוון שהם משתמשים בו, ואם הוא מוכיח את עצמו הוא הופך לכזה שלא יורד מהמדף, כמו ספוטים שקועים למשל – שכמות היתרונות שלהן כל כך גדולה עד שכמעט אין בית שלא תמצאו בו ספוטים שקועים בחדר מסוים או בכל חדרי הבית.

 

עיצוב עדין ויוקרתי

ההשקעה בעיצוב הבית היא למעשה ההשקעה באווירה שבו. עיצבו מזמין ומשמח הופך את דיירי הבית גם כן לכאלה, ולהיפך. לכן ההשקעה בעיצוב היא לא שטחית כמו שנוטים לחשוב, אלא מדובר בעיצוב החלל המשפחתי והרגשי, ולא רק בחלל הפיזי. ספוטים שקועים מקנים אווירה של עדינות – האור לא נגלה בצורה מסיבית וחזקה, אלא מפוזר כמו אבקת קסם לתוך החלל. כמו כן, המראה של העיגול המואר על הקרי יוצר מעין צללים מרשימים ועדינים.

 

הארה של חללים שקועים

יש חללים בבית שהארה שלהם מורכבת, כיוון שהמנורה שעל התקרה לא מספיק מאירה אותם – ארונות בגדים, חדרי ארונות, מזווה, שיש שהארונות מסתירים אותו וכיוצא בזה. אם יש לכם חלקים כאלה בבית, בחדר המשרד שלכם למשל, כדאי לכם מאוד להציב שם ספוטים שקועים שישרו אווירה עדינה ומוארת, ויאפשרו לכם לראות את החלל גם במקומות נסתרים.

 

יצירת חלל גדול

כיוון שספוטים מעניקים אור בצורה רציפה ועדינה, הם יוצרים אשליה אופטית שהחלל שהם מאירים אותו יותר גדול מכפי שהוא באמת. לכן אם תשתמשו בספוטים בחדר שינה קטן למשל, תהיה בו פחות תחושה של צמצום. חשוב לדעת איך להשתמש באור כדי להגדיל את החלל – כמו ששימוש בחלון גדול מקנה תחושה של חלל גדול.

 

תאורת לילה מוחלשת

יש אנשים שרגישים לאור חזק מדי, לעיתים בגלל מיגרנות וכאבי ראש, ולעיתים פשוט בגלל העדפה של אור מוחלש בשעות הערב. אם תשתמשו בתאורת לילה מוחלשת תוכלו להרגיש יותר נינוחות בערב, להירגע מהאור החזק, לנוח וליצור אווירה אינטימית ונעימה. כמו כן, זה יהיה מעשה חכם אם יש לכם משהו בבית שנהנה במיוחד מאור מוחלש. בנוסף, אם אתם זוג צעיר ואתם מעוניינים באווירה אינטימית ונעימה, ספוטים שקועים הם בדיוק עבורכם.

 

לסיכום

חשוב להשקיע בעיצוב הבית, בבחירה של כלי תאורה שירחיב ואת החלל, שיעניקו אור מוחלש ואינטימי ושיאירו גם את החללים המוסתרים. את כל אלה ספוטים שקועים יכולים להעניק לכם, אם רק תדעו להשתמש בהם נכון. אנו ממליצים לכל בית להשתמש בספוטים אלה כי הם מעניקים עיצוב ייחודי ויש להם המון יתרונות תפקודיים. בנוסף, העלות של ספוטים שקועים איננה גבוהה כלל, אז למה אתם מתלבטים?

מנורה

 

אולי יעניין אותך גם

שטיחים לחדר הילדים
הכל לבית
שטיחים שילדים יעופו עליהם

כשקונים שטיח לחדר הילדים אנו צריכים להשקיע מחשבה רבה – לבחור בשטיח בטיחותי, שטיח מותאם לישיבה ממשוכת, שטיח עמיד שיחזיק שנים רבות ויעמוד במשחקים ובלכלוך,

קרא עוד »