חיפוש

כיצד מעצבים דירת קבלן?

עיצוב של דירת קבלן זה לא עניין של מה בכך. שכן, מדובר בהליך שמצריך היכרות מעמיקה עם עולם העיצוב – דבר שאין לכל אחד מאתנו. השאלה שמופיעה בכותרת המדריך נשאלה על ידינו מספר רב של פעמים לאחרונה. שכן, מצאנו את עצמנו תוהים איך נעצב דירת הקבלן שרכשנו לא מזמן? הרי אין לנו שום ידע בעיצוב. יצאנו לבדוק את העניין באופן מעמיק עם מומחים בתחום, כדי שנוכל לענות על השאלה המתבקשת שעולה בפי רבים וחזרנו עם כל התשובות. הישארו אתנו ותגלו איך עושים את

 

תכירו תחילה את המומחים שליוו אותנו בכתיבת המדריך

כשמצאנו את עצמנו תוהים לגבי עיצוב הדירה, היה לנו ברור שאנחנו לא הולכים לענות על התהייה הזו בעצמנו. תוך כמה רגעים ספורים החלטנו לפנות אל חכמת ההמונים. כך שבעצם, נכנסנו אל כמה קבוצות פייסבוק שעוסקות בתחום עיצוב פנים. לאחר שבקשת ההצטרפות שלנו אושרה, העלינו פוסט בכמה מהקבוצות ובו ציינו כי אנו עתידים לכתוב מדריך בנושא. הסברנו שאין לנו מושג בעיצוב וביקשנו לקבל טיפים. קיבלנו מספר רב של המלצות בנושא ובסופו של דבר, בחרנו את הטובות ביותר. כך שהן יופיעו בפניכם בשורות הבאות ויאפשרו לכם וגם לנו להבין איך מעצבים דירת קבלן.

 

איך מעצבים דירת קבלן? התשובה של שלי

שלי אמרה שהיא לא מבינה דבר בעיצוב. למרות אי הבקיאות שלה בנושא, היא ציינה שהיה לה ברור שהיא תסתייע במומחית שיודעת דבר או שניים על עיצוב דירת קבלן. היא ערכה בירור מעמיק בנושא עד שהגיעה אל מישהי שהומלצה מספר רב של פעמים על ידי הגולשים באחת מהקבוצות. אנחנו כמובן ביקשנו משלי שתמסור לנו את שם המעצבת, כדי שנוכל להציג אותה בפניכם. מדובר בענבל חן אדריכלות ועיצוב פנים. כך שאם תרצו להסתייע בשירותיה של מומחית – תדעו איפה להשיג אותה.

 

איך מעצבים דירת קבלן? התשובה של דן

דן ציין בפנינו שהוא ובן זוגו יודעים לא מעט על עיצוב. הם אמנם לא עוסקים בתחום, אבל יש להם את הכלים שאפשרו להם לעצב את דירת הקבלן על הצד הטוב ביותר. הם ציינו בפנינו שאם מבצעים את הרכישה דרך קבוצת רכישה או פרויקט "מחיר למשתכן", צריך בכל פעם לבחור חלק אחר לדירה. את הבחירות הללו יש לבצע תוך הסתכלות על מגזינים ולקחת משם השראה. לדברי דן, הם עיצבו דירה מרהיבה בעקבות הסתכלות על מגזינים שונים.

 

איך אתם תעצבו את דירת הקבלן שלכם?

הצגנו בפניכם 2 דרכים לעצב את דירת הקבלן שלכם. הראשונה, באמצעות סיוע מטעם בעל מקצוע והשנייה, באופן עצמאי. אנו משאירים לכם את אפשרות הבחירה. כך שנותר לכם רק להחליט מהי הדרך הנכונה לכם מבין השתיים.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הדרכים לעיצוב דירת קבלן. נאחל לכם שתבחרו את הדרך הנכונה ביותר עבורכם.

חלל מעוצב

 

אולי יעניין אותך גם

תיקון מוצרי חשמל
הכל לבית
תיקון מוצרי חשמל

למרות שתרבות הצריכה המהירה של ימינו מעודדת החלפת מוצרי חשמל תכופה, לא כדאי להתעלם מהיתרונות המשמעותיים של תיקון מוצרי חשמל. מעבר לעניין החיסכון הכלכלי הברור

קרא עוד »