טיפים לבחירת מנעולן

יש סיבות רבות להזדקק לשרותיו של מנעולן.

נתקעתם מחוץ לבית או בתוכו? הרכב ננעל עם המפתחות בפנים? המפתח נתקע בתוך מנעול? הגעתם למקום הנכון.

אז איך בוחרים מנעולן? בגלל האופציות הרבות הקיימות בשוק, עניין זה, הכל כך חשוב, לא כל כך פשוט.

במאמר זה אפרט אלו פרמטרים צריכים לבחון בעת בחירת מנעולן.

 

במה מתמחה מנעולן?

מנעולן מתמחה בפריצת מנעולים, התקנתם, שכפול מפתחות ועוד.

לא פעם קורה שצריך פורץ מנעולים. בין אם נתקעתם בתוך הבית, מחוצה לו, בתוך הרכב, ועוד סיבות רבות נוספות. גם במקרה בו אתם מעוניינים להחליף את מערך האבטחה בבית, בגלל גל פריצות בשכונה או מעל סיבה אחרת, תצטרכו לקרוא למנעולן.

 

איך בוחרים

טיימינג

אז לפני שאתם קובעים עם המנעולן הראשון שמופיע לכם, מומלץ שתבחנו כמה פרמטרים:

תחילה, חשוב שהוא יהיה זמין ויוכל להגיע אליכם באופן מיידי.

אם נקלעתם לצרה חד פעמית, זה בדרך כלל מקרה דחוף. זה תמיד בא בטיימינג הכי גרוע, שאתם מאוד ממהרים או רק רוצים לנוח. לשם כך אתם צריכים מנעולן שיוציא אתכם מהרה במינימום זמן ובכל זמן. לשם כך חשוב שהמנעולן יתגורר באזורכם.

כך למשל אם אתם באשקלון, ניתן למצוא שירות מנעולן באשקלון 24 שעות. למידע נוסף ניתן ללחוץ כאן – https://www.vitali-locks.co.il

מנעולן שמבין את חשיבות העבודה,  יגיע במהירות (תוך 20-30 דקות ) כדי לעזור לכם במינימום זמן. כמובן שחשוב גם שעבודה בשטח תהיה יעילה ומהירה (בלי לוותר על מקצועיות כמובן),

אך יש לציין שמהירות העבודה תלויה גם בסוג המנעול ובמקרה הספציפי שלכם.

 

ניסיון

שנית, כמו בכל תחום אחר, למקצועות ולניסיון אין תחליף. יש לציין שיש מספר תחומים התמחות במקצוע המנעולן , תוכן יש לוודא שהמנעולן מתמחה במקרה שלך. מנעולן ותיק שעובד שנים רבים בתחום מכיר בדרך כלל את סוגי המנעולים, סוגי הדלתות, ואת סוגי הבעיות. לכן, חשוב 'בעל המקצוע יהיה מקצועי כדי שיפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר ולא יגרום בעיות נוספות.

 

רזומה

שלישית, יש לבדוק המלצות. אמנם אם אתם לחוצים סביר להניח שאין לכם סבלנות להתחיל לבדוק ביקורות, אך עניין זה הוא הכרחי. כך תדעו אם האדם שאתם מזמינים אמין, אדיב, נותן שירות טוב, מקצועי ואחד שאפשר לסמוך עליו. הן לטווח הקצר ובטח שלטווח הארוך.

כמו כן, ניתן להתייעץ בנושא עם משפחה, שכנים וחברים.

 

אישורים

רביעית, חייב לבדוק שהמנעולן חבר בארגון המנעולים הישראלי או לכל הפחות שיש לו אישור מהמשטרה. בעקבות הביקוש הרב ניתן למצוא מנעולנים רבים שעברו קורס אחד בלבד לעובדים בזה להשלמת הכנסה בלבד, ולכן סביר שיהיו פחות מקצועיים.

לסיכום, בחירת מנעולן, הן בטווח הקצר ובעיקר בטווח הארוך, היא החלטה קריטית.

מנעולן טוב יעניק לכם תחושת ביטחון, ובנוסף יעניק לכם שירות איכותי, מקצועי, מהיר ובמחיר טוב.

 

כלי עבודה

אולי יעניין אותך גם

שטיחים לחדר הילדים
הכל לבית
שטיחים שילדים יעופו עליהם

כשקונים שטיח לחדר הילדים אנו צריכים להשקיע מחשבה רבה – לבחור בשטיח בטיחותי, שטיח מותאם לישיבה ממשוכת, שטיח עמיד שיחזיק שנים רבות ויעמוד במשחקים ובלכלוך,

קרא עוד »