אילו כלי עבודה כל אדם חייב בביתו

הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו, המקלט שלנו מהחיים העמוסים והעסוקים שלנו.

המשמעות של זה היא שאחריות לשמור ולתחזק אותו היא שלנו, וכדי לעשות את זה, ובנוסף לשפר את הנראות של הבית, דרוש מאיתנו להצטייד בכמה כלי עבודה בסיסיים אך חשובים.

 

רכישת כלי עבודה מקצועיים

לא בכל מקום ניתן למצוא כלי עבודה שיחזיקו מעמד ויוכלו לעמוד במשימת שיפוץ ביתכם. חשוב להקפיד לקנות כלים איכותיים שיוכלו לשרת אתכם שנים רבות בנאמנות. לחצו כאן לרכישת כלי עבודה בקלות והמהירות, באיכות שאפשר לסמוך עליה.

 

כלי עבודה שחובה להחזיק בבית

ישנם כמה כלים שכל משק בית יזדקק להם בשלב כזה או אחר, וכדאי מאוד לרכוש אותם אם נמאס לכם להשאיל מהשכנים או מאבא ואמא. אבל, לפני שאתם ניגשים לקנות אותם, כדאי לדעת אילו כלי עבודה הם החיוניים ביותר.

 

  1. פטיש

מתליית תמונה או קישוט ועד תיקון רהיט שנפגם או נשבר, פטיש הוא כלי חשוב ורלוונטי כמעט תמיד. רכישת פטיש תקל על כל תיקון ביתי שתדרשו לעשות, וגם תוכל לעזור במקרים בהם נדרש שימוש בכוח על מנת לפתוח דלת שננעלה או הוצאת מסמרים ישנים מהקיר עם החלק האחורי.

 

  1. מברג

כמו פטיש, מברג יהיה שימושי כמעט בכל מקרה של תיקון ביתי, והוא כלי עדין ומדויק אך בו זמנית בעל עוצמה. מברג יכול להיות שימושי במיוחד כשמדובר במכשירים אלקטרוניים שכן אלו בדרך כלל נושאים ברגים בדרך כזו או אחרת הדורשים מברג על מנת להיפתח.

 

  1. מפתח שוודי

מפתח שוודי הוא כלי מתכוונן המשמש לשחרור ברגים גדולים ופתיחת צינורות אטומים. כלי זה יעיל במיוחד כאשר מתעסקים בתקלות שרברבות ברחבי הבית, בגלל עמידותו ועוצמתו בפתיחת חיבורים עיקשים ואטומים.

לכל תקלה בצנרת יידרש השימוש במפתח שוודי, כולל התקנת מכשירים כמו מכונת כביסה או מדיח כלים, כמו כן תיקון לאסלה או כיור.

 

  1. מטר

פריט זה אולי עלול להישמע שולי אך הוא יעיל בצורות רבות. במיוחד בעת מעבר דירה או רכישת רהיטים שימוש במטר יכול להציל אתכם ולחסוך לכם עבודה רבה וכאב ראש גדול. כדי להבין כמה מרחב יש לשירותכם על מנת לרהט, או אורך של חלק מסוים של צנרת שזקוק להחלפה, מטר למדידה הוא פריט חובה לכל בית.

 

  1. מסמרים

אף שיש אנשים שהיו מגדירים מסמרים כציוד נלווה לפטיש, הם בפני עצמם בעלי חשיבות גדולה. בעזרת מסמרים תוכלו לתלות ולאגן קישוטים על הקירות, ולחזק רהיטים שהתרופפו.

 

לסיכום

כלי עבודה הם כלים חיוניים גם לאנשים שאינם עובדים עם הידיים ושאין להם ניסיון עם שיפוצים. תפקידם של כלים אלו הוא להקל על כל המשימות של תחזוקת הבית ויכולה לחסוך לכם מאות ואף אלפי שקלים על שכירת מקצוען לבצע תיקונים שאתן יכולתם לתקן בעצמכם בהינתן ארגז הכלים הנכון.

פטישון

 

אולי יעניין אותך גם

שטיחים לחדר הילדים
הכל לבית
שטיחים שילדים יעופו עליהם

כשקונים שטיח לחדר הילדים אנו צריכים להשקיע מחשבה רבה – לבחור בשטיח בטיחותי, שטיח מותאם לישיבה ממשוכת, שטיח עמיד שיחזיק שנים רבות ויעמוד במשחקים ובלכלוך,

קרא עוד »