איך להחליט על דלתות פנים לבית?

העיצוב יצור את האווירה הכללית בבית, לכן חשוב לבחור נכון.

כשמדובר בדלתות יש חשיבות לשים לב למספר פרמטרים – נוחות, רמת בטיחות, התאמה לגיל ועיצוב כמובן.

דלתות פנים לבית הן חלק חשוב מהמבנה לכן אל תקלו בבחירה שלהן ראש.

רוצים לדעת איך לבחור? למה חשוב לשים לב? הכל בכתבה הבאה.

 

נוחות

הדלת צריכה להיות קודם כל נוחה – קל לסגור, יש אופציה לנעילה בלי מפתח (זה תמיד נאבד), לא נפתחת ונטרקת, לא כבדה מדי, אטומה כדי לאפשר פרטיות בכל חדר וכל פרמטר שאתם חושבים עליו. נוחות היא עניין סובייקטיבי לכם אתם צריכים להקיש לעצמכם ולהיכרות שלכם עם מה שנוח לכם, ולא למוכר שממליץ לכם על דברים מסוימים שטובים לו שתקנו אותם ולא בהכרח טובים לכם לקנות. לרכישה של דלתות פנים מדהימות.

 

בטיחות

לכל אזור חשוב לקנות דלתות ברמת בטיחות גבוהה, אך יש אזורים עם יותר סכנה של פריצות וחשוב להגן על עצמכם הן עם דלת הכניסה והן עם דלתות החדרים. בטיחות באה לידי ביטוי במספר אופנים – אופציה לנעול, מערכת אזעקה ועוד. הבטיחות היא מעל הכל – אם הדלת שלכם יפה אבל לא שומרת על המשפחה שלכם זה לא מצב אידיאלי.

 

עיצוב

כולנו יודעים שהעיצוב הוא קריטי מאוד  בבית לשם יצירת אווירה נעימה, תקשורת טובה בין הסובבים ופשוט ליהנות מהיופי. דלתות יכולות לשדרג את המראה הכללי. חשוב שתתאימו את הדלתות לעיצוב הכללי של הבית אחרת ייווצר מראה מנוגד ולא הרמוני. כמובן שניתן ליצור קונטרסט ולבחור דלת נועזת, אך זה צריך להיעשות בטוב טעם. טיפ נוסף שתוכלו להשתמש בו הוא לבחור דלת שונה לכל חדר לפי הרצון של מי שהחדר שלו.

 

מחיר

חשוב שתחליטו על תקציב כי שיפוץ לבית תמיד כרוך בהוצאות גדולות. נסו להיצמד לתקציב שהחלטתם עליו מראש כדי לא להגדיל את ההוצאות ולשמור על מאזן כלכלי טוב. אחרי הכל – מדובר בדלת וכל עוד לא מצאתם אחת שממש שווה להשקיע בה סכום גדול כדאי שתלכו על משהו סולידי.

 

נשמר לאורך שנים

אם חשוב לכם לבחור דלת שתישאר לאורך זמן כי הבית הזה הוא לא זמני אז חשוב מאוד לשים לב לזה ברכישה – בחרו דלת של חברה איכותית, דגם טוב ומומלץ והקשיבו לעצה של המוכר. בשביל דלת שתישמר לאורך שנים שווה להשקיע כיוון שזה יחסוך לכם כסף בטווח הרחוק. דלתות פלסטיק או פורמייקה בדרך כלל חלשות יותר ולא נשמרות, גם דלתות זכוכית מועדות להישבר ולהצריך אתכם להזמין תיקונים מעת לעת.

 

סיכום

בחירת דלתות צריכה לקחת בחשבון את כל הקריטריונים לעיל – נוחות, בטיחות, עיצוב, הזמן שישמרו והמחיר. אם לא תחליטו בצורה שקולה אולי תתחרטו על כך בהמשך אז תחשבו על הבחירה היטב.

 

כניסה לבית

אולי יעניין אותך גם

מזרון זוגי
הכל לבית
כך תשפצו את חדר השינה!

שיפוץ חדר השינה שלך יכול להפיח חיים חדשים בחלל המגורים שלך, ליצור מקלט נעים ומתחדש. בין אם אתם מחפשים לעדכן את הסגנון הכללי, לשפר את

קרא עוד »

מנעול ביומטרי   בעולם של היום, האבטחה היא בעלת חשיבות עליונה, ומנעולים ומפתחות מסורתיים אינם מספיקים עוד כדי לשמור על הבתים, המשרדים וחפצי הערך שלנו

קרא עוד »
כיצד מעצבים בית שצועק יוקרה
הכל לבית
כיצד מעצבים בית שצועק יוקרה?

עיצוב בית יוקרתי דורש הקפדה על פרטים, חומרים איכותיים ותחושה כללית של אלגנטיות ותחכום. בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא כמה טיפים שיעזרו לכם ליצור בית ש"זועק"

קרא עוד »
חדר
הכל לבית
איפה קונים רשתות לחלון?

  מי לא מכיר את עונת הקיץ החמה והמלאה בזבובים ושאר חרקים מעופפים שמסתובבים ברחבי הבית ועוקצים או סתם מציקים? כנראה שכל אדם שמתגורר בישראל

קרא עוד »