חיפוש

איך לבחור נכון את דגם הלוקר שיתאים לחלל שלי?

בחירה של דגם לוקר צריכה להיעשות תוך התחשבות בחלל הקיים. שכן, כל חלל מצריך תשומת לב שונה בהתאם לפרמטרים קבועים. במדריך הנוכחי נציין בפניכם את כל השלבים החשובים לבחירה הנכונה בהתאם לחלל שלכם. הישארו אתנו ותקבלו את כל המידע הנחוץ לכם בנושא.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו תוך סיוע מצד גורמים חיצוניים שבקיאים בכל הנוגע לעיצוב של חללים שונים כמו מוסדות חינוך, בריכות, מרכזים קהילתיים ועוד. כך שיש להם ניסיון רב בכל הנוגע לבחירה נכונה של לוקרים בהתאם לחלל שמשתנה. אל הגורמים הללו הגענו לאחר שפרסמנו פוסט בפייסבוק וביקשנו לקבל הכוונה אודות בחירה נכונה של דגם לוקר. שכן, ראינו לאחרונה מספר מקומות ציבוריים שנעשתה בהם בחירה לא נכונה שהביאה לשימוש לא נוח בלוקרים הקיימים (וזה עוד לפני שבכלל דיברנו על העיצוב שלהם). כדי שהמצב הזה לא יקרה אצלכם, אתם צריכים לקרוא את המדריך הנוכחי וליישם אותו.

 

איך לבחור נכון את דגם הלוקר שיתאים לחלל שלכם? השלב ה – 1

השלב הראשון נחשב להתחלתי ביותר. בשלב זה אתם עדיין לא מתעסקים עם הדגם, הגודל או הצבע. אתם קודם כל צריכים לשים לב שאתם בוחרים בחברה טובה כמו למשל חברת אמבין פרו. הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו שמרבית הלוקרים שפרוסים ברחבי הארץ שייכים לחברה זו. לאחר שקיבלנו כזו המלצה חמה מגורמים מנוסים, הבנו שאנחנו צריכים לחפש את הקישור לאתר שלהם ולהציג אותו בפניכם. ובכן, הנה הוא למי מכם שרוצים לראות מהם לוקרים איכותיים: ambin-pro.co.il.

 

איך לבחור נכון את דגם הלוקר שיתאים לחלל שלכם? השלב ה – 2

אם יישמתם את השלב הראשון ונכנסתם לאתר של אמבין פרו, אתם צריכים כעת לערוך מדידות בחלל שלכם. כך בעצם יתאפשר לכם להיות בטוחים שאתם בוחרים לא רק בלוקרים איכותיים, אלא גם בכאלו שמתאימים לחלל הקיים. מדידת הלוקרים נעשית בעקבות הסיבות הבאות:

  1. כדי לבדוק מה גודל הלוקר המתאים להזמנה
  2. כדי לבדוק כמה לוקרים אתם יכולים להזמין ועדיין להשאיר את החלל פנוי
  3. כדי שתוכלו לאפשר למשתמשים מקסימום נוחות בלוקר הנבחר

 

איך לבחור נכון את דגם הלוקר שיתאים לחלל שלכם? השלב ה – 3 

בשלב זה, לאחר שמדדתם את החלל, נותר לכם לבחור את הלוקר המתאים לכם מבחינת העיצוב (הגעתם לשלב החווייתי!). כעת, אתם צריכים להסתכל על החלל הקיים ולראות מהו הצבע הדומיננטי ששולט בו. אם למשל מדובר בצבע כחול, אתם צריכים להיכנס שוב אל האתר, לראות את המבחר ולבדוק איזה דגם של לוקר מתאים ביותר לצבע זה.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף בנושא לוקרים שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לבחור נכון את דגם הלוקר שיתאים לחלל שלכם. מאחלים לכם שתבחרו נכון ושיהיה לכם בהצלחה!

מסדרון

 

אולי יעניין אותך גם

תיקון מוצרי חשמל
הכל לבית
תיקון מוצרי חשמל

למרות שתרבות הצריכה המהירה של ימינו מעודדת החלפת מוצרי חשמל תכופה, לא כדאי להתעלם מהיתרונות המשמעותיים של תיקון מוצרי חשמל. מעבר לעניין החיסכון הכלכלי הברור

קרא עוד »
מזרון זוגי
הכל לבית
כך תשפצו את חדר השינה!

שיפוץ חדר השינה שלך יכול להפיח חיים חדשים בחלל המגורים שלך, ליצור מקלט נעים ומתחדש. בין אם אתם מחפשים לעדכן את הסגנון הכללי, לשפר את

קרא עוד »

מנעול ביומטרי   בעולם של היום, האבטחה היא בעלת חשיבות עליונה, ומנעולים ומפתחות מסורתיים אינם מספיקים עוד כדי לשמור על הבתים, המשרדים וחפצי הערך שלנו

קרא עוד »
כיצד מעצבים בית שצועק יוקרה
הכל לבית
כיצד מעצבים בית שצועק יוקרה?

עיצוב בית יוקרתי דורש הקפדה על פרטים, חומרים איכותיים ותחושה כללית של אלגנטיות ותחכום. בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא כמה טיפים שיעזרו לכם ליצור בית ש"זועק"

קרא עוד »