חיפוש

איך העיצוב של הבית משפיע על האווירה בו?

העיצוב של הבית יכול להשפיע באופן ניכר על האווירה הכללית ומצב הרוח של הנוכחים בו. עובדה זו התגלתה לנו לאחרונה, כשחלה "סערה" בחיינו הפרטיים. זו גרמה לנו להבין שהגיע הזמן לשנות את העיצוב הכללי של הבית. תופתעו אולי לשמוע שהוצאת הרהיטים הישנים, צביעת הקירות ותוספת של תמונות מעוצבות הובילה לשינוי משמעותי במצב הרוח שלנו. החלטנו לכתוב מדריך מקיף בנושא, לאחר שנחשפנו להשפעות החיוביות, כדי שכולם יוכלו להכיר בהן וליישם את השינוי החיוני. הישארו כאן ותגלו איך הדבר בא לידי ביטוי? ומה תצטרכו לעשות כדי ליהנות מהתוצאה?

 

ההשפעות של צבעים על המוח שלנו

אי אפשר לעסוק בעיצוב של הבית, מבלי לציין את ההשפעות של צבעים על המוח שלנו. מחקרים שנערכו בנושא הראו שלצבעים אין רק השפעה אסתטית, אלא גם השפעה פיזית. נסביר שהימצאות בחלל שיש בו גוונים חמים או ניטרליים יכולה לעורר תחושה של חמימות ונינוחות. בעוד שהות במרחב שמאופיין בצבעים "זועקים" (אדום, צהוב זוהר ועוד) עשויה לגרום לעודף גירויים במוח, תרחיש שמוביל לתחושת חוסר אונים ובלבול. לכן, חשוב לבחור בצבעים ניטרליים בעת עיצוב הבית, כדי שתוכלו ליהנות ממרחב שנעים לשהות בו.

ההשפעות של צבעים על המוח שלנו 

תמונות מכניסות אופי

אי אפשר לעסוק בעיצוב של הבית, מבלי לעסוק בתלייה של תמונות. שכן, מדובר בתהליך בסיסי שכולנו מבצעים מיד לאחר כניסה לדירה חדשה. זה הרי ידוע שרכישה של תמונות לבית נעשית תוך מחשבה. אנו בודקים באופן מעמיק את תוכנן של התמונות, כדי שאלה יתאימו לנו מכל הבחינות. זו ההזדמנות לציין שהצבת תמונות תאפשר לא רק להכיר בסגנון שלכם, אלא גם תקנה בכם, הדיירים, תחושה של חמימות וביתיות.

 

תוספת של אור טבעי = אוויר לנשמה

רבים מאתנו מעדיפים להיכנס לדירה שיש בה אור טבעי. שכן, אנו יודעים שאור שכזה משפיע לטובה על מצב הרוח ומאפשר לנו להטעין את הגוף בוויטמין D. מומחים בתחום עיצוב הפנים ממליצים לשלב ווילונות קלילים ברחבי הבית, כדי לאפשר כניסה של האור שנחשב לחיוני לגוף ולנפש שלנו.

תוספת של אור טבעי = אוויר לנשמה

רוצים לעצב את הבית באווירה טובה? תשלבו עציצים

בחרנו לסיים את המדריך הנוכחי בהצגת טיפ חיוני שיאפשר לכם לעצב בית שתהיה בו אווירה נעימה. נמליץ בהזדמנות זו לשלב עציצים מסוגים שיוצבו במרחבים שונים, לדוגמא:

  • תליית צמחים "נשפכים" על גבי מדפים
  • הנחת סוקולנטים על אדן החלון
  • הצבת צמחים טרופיים לצד הספה בסלון

 

השורה התחתונה

העיצוב של הבית משפיע באופן ניכר על האווירה שבו. בשלב זה אתם מכירים בעובדה זו מקרוב ויודעים איך היא באה לידי ביטוי בפועל. בשלב זה נותר לכם רק לבצע את הבחירות הנכונות, שיובילו לעיצוב שיקנה תחושת נינוחות בבית. כעת, נזמין אתכם להעביר את המידע הלאה, כדי להעלות את המודעות לנושא החשוב שיכול לשנות את חייהם של רבים.

איך העיצוב של הבית משפיע על האווירה בו

אולי יעניין אותך גם

תיקון מוצרי חשמל
הכל לבית
תיקון מוצרי חשמל

למרות שתרבות הצריכה המהירה של ימינו מעודדת החלפת מוצרי חשמל תכופה, לא כדאי להתעלם מהיתרונות המשמעותיים של תיקון מוצרי חשמל. מעבר לעניין החיסכון הכלכלי הברור

קרא עוד »
מזרון זוגי
הכל לבית
כך תשפצו את חדר השינה!

שיפוץ חדר השינה שלך יכול להפיח חיים חדשים בחלל המגורים שלך, ליצור מקלט נעים ומתחדש. בין אם אתם מחפשים לעדכן את הסגנון הכללי, לשפר את

קרא עוד »